Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy ez a videó...

Mit szóltok, hogy ez a videó részletesen megcáfolja, hogy Aszad vegyifegyvereket használt?

Figyelt kérdés

Szerintem hihető:

https://www.youtube.com/watch?v=C2nNP5yxj48

(jobb alsó sarokba kattintva van magyar felirat)


Ajánlott olvasmány:

[link]

[link]



2016. jan. 31. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ah lottóznom kéne! Megláttam a kérdést, na mondom ezt tuti sakkozó írta ki, megnyitom és tényleg ő írta ki! :-)
2016. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérem olyanok válaszoltak, akik látták a videót.
2016. jan. 31. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát,én megnéztem,bár rohadt fárasztó volt.Úgy "darálják" a szöveget,váltogatják a képeket benne,hogy véletlenül se legyen esély közben gondolkodni.Talán nem véletlenül.De az gésznek a koronája a "forradalmi útmutató".Tisztára mint Mao "vörös könyvecskéje".Beszarás!
2016. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Sakkozó, kérlek ne felejts el ma sem valamit kérdezni a hezbolládrol

Nem lenne teljes a napunk anélkül

2016. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges megnézni, már rég bebizonyították feketén, fehéren. Najó, nem assad használta személyesen.
2016. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Nincs bebizonyítva. Az USA sztorija ezer sebből vérzik.


A videó jól elmagyarázza.


De itt vannak ezek is, aki semmilyen áron sem akarja megnézni (elég az egyiket áttanulmányozni, csak a változatosság kedvéért raktam több linket is):

[link]

[link]

[link]

[link]


Hamis zászló hadművelet. Ugyanezt csinálták a nácik is 1933-ban. Felgyújtották a Reichstagot, majd a kommunistákra fogták.


„Adnom kell egy propaganda-okot a háború megindítására; akár elfogadható, akár

nem. A győztesen úgysem kérik számon, hogy vajon igazat mondott-e.” (Adolf Hitler 1939)


Ugyanezt csinálják ma is a cionisták (USA).

2016. febr. 1. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Az USA ugyanezt vetette be Irakban: "Saddam saját népe ellen vetett be vegyi fegyvereket". Amit soha nem tudtak bizonyítani.

Egy magyar feleség beszélt kb. egy hónapja valamelyik tv-n. Elmondta, hogy a házuktól kb. 300 méterre vetettek be harci gázt, szaga alpján klórgázt (ők is érezték) egy katonai ellenőrző pont ellen. Asszad katonái ellen. Ennyit erről.

2016. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!