Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha lesz harmadik vh. , mi...

Ha lesz harmadik vh. , mi lesz a kiváltó ok (ürügy)?

Figyelt kérdés
Mivel úgyis hetente felteszi valaki a kérdést,hogy lesz-e újabb világháború,felteszem én is.Illetve nem is azt,hogy lesz-e,hanem azt,hogy ha lesz,mi lesz a kezdete? Ki,mire tippelne?Nagyhatalmi konfliktus(USA-Oroszország,USA-Kína),Közel-keleti válság,török-orosz konfliktus,vagy akár a migrációs hullám fokozódása robbant ki fegyveres összecsapásokat?

2016. febr. 4. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem inkább egy világméretű polgárháború várható a tömeges munkanélküliség miatt.
2016. febr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

A vagyoni egyenlőtlenségek.

Túlnépesedés.

2016. febr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Magyar trónörökös meggyilkolása.
2016. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha lesz világháború, szinte biztosra lehet venni, hogy Oroszországnak is benne lesz a keze. Még azt is meg merném kockáztatni, hogy Putyin fogja kirobbantani.
2016. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Jelenleg Oroszország kivéreztetése zajlik.


Ebből lehet valami de kicsi a valószínűsége, hogy VH


Inkább EU Oroszország közötti csetepaté.

2016. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az illegális telepek.


Lassan minden jóérzésű muzulmánnál és keresztyénnél kezd betelni a pohár!

2016. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5:Na de egy Oroszország -EU "csetepatéba",alighanem beszállna az USA is,hiszen az EU tele van NATO tagokkal. Akkor meg már csak annyi hiányzik,hogy mondjuk Kína "beszálljon" az oroszok mellett és lassanként ki is alakulna a két szembenálló "tömb".
2016. febr. 4. 23:04
 8/11 anonim válasza:

Én személy szerint a bevándorlók(migránsokra) tippelnék.

Mostanában felkapott ez a migránsáradat.

2016. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amint lesz Iránnak atombombája, utána pillanatokon belül a szunnitáknak is lesz, es ezek ketten nem fogják fontolgatni, hanem be is vetik - először egymás ellen.

Ekkor a nyugati világ muzulmánjai ide vagy oda állnak, és belekényszeritik a háborúba az európai kormányokat.

Erre Oroszország meg az USA is sütögetni próbálja a sajat gesztenyéjét - és kész.

2016. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha Iránnak lesz, Izraelt fogja fenyegetni, a szunnitákkal nem akarnak hajba-kapni, mert túl sokan vannak.
2016. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!