Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet, hogy a jelenlegi...

Lehet, hogy a jelenlegi muzulmán áradat hasonló népvándorlás, mint amik ezer evekkel ezelőtt voltak?

Figyelt kérdés
Csak persze a mai közlekedési eszközökkel, de ugyanazzal a honfoglalási céllal.

2016. febr. 23. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Annak idején sem a honfoglalás volt a cél, hanem a menekülés a sorozatos támadások elől volt az ok.
2016. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan erről van szó. Meg lehet nézni mi történt a régen honfoglalásra került területek eredeti lakóival.
2016. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9%

Egyàltalàn nem olyan hanem sokkal rosszabb! Làtta valaki a zombiland c.filmet? Na ezek is olyanok lesznek amikor elegen lesznek.

Ezzel megvolt a mai rettegésem úgyhogy kaja.Szalonnàt fogok enni lilahagyma nélkül mert a tegnapi rettegésem közepette elfelejtettem bepakolni.

Erről is természetesen a màsbőrszinűek tehetnek mert màsok,és velük kell foglalkozzak ahelyett hogy megoldàsokat talàlnék az élethelyzetekre amikbe keveredem illetve keveredtem annó.Nem vitàs hogy azért kell szalonnàt üresen ebédeljek a gyàrban a gép mögött elhelyezett kikukàzott iróasztalnàl mert gyülölködős vagyok.

2016. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!