Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Voltál Charlie, voltál...

"Voltál Charlie, voltál Párizs. Leszel Ankara is? " Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 15. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

# 1/1 Időpont ma 16:17


Jelen pillanatban ti hőzöngtök, meg veszitek mindenféle támadásnak azt, hogy nem lehet törökzászlózni a facebookon. Magáncég. Azt csinál amit a törvények megengednek. Ezen sipítozni... nincs jobb dolgotok?

2016. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%
Én speciel nem voltam se Charlie, Se Párizs, nem leszek Ankara sem. És nem várom el senkitől, hogy Bélám legyen az úrban.
2016. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Nem voltam egyik se, mert nem bírom a divatmajomkodást. A felsoroltak közül egyedül a párizsi támadás áldozatait sajnálom, illetve a lelőtt orosz gép áldozatait és a lelőtt orosz vadászpilótát, bár utóbbi kettő nem szerepelt a kérdésben. A charlie hebdo firkászai a tűzzel játszottak és megégették a kezüket, a törököket meg utálom, így sajnálni sem tudom őket.
2016. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: undorító vagy.
2016. márc. 15. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Átérzem. Én mindenkivel együtt érzek. Az ukránokkal is amikor kitörtek a harcok, a franciákkal is amikor voltak a támadások és most a törökökkel is.
2016. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én voltam Orosz is. Bummm. Olyan orosz zászlóra szerkesztett szöveggel, hogy


Mert előbb történt.

Mert többen haltak meg.

Mert róluk senki nem emlékezik meg.

Milyen korrekt és együtt érző ember vagy. Igaz?

2016. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
je suis Aranka.
2016. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A véleményem annyi, hogy mindenki olyan zászlót rakosgat ki, amilyet akar. Ha véletlen török zászlók lettek volna kint, francia nem, azt is szóbahoztad volna? na látod...
2016. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!