Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy újabb...

Mit szóltok, hogy újabb muszlimellenes hazugságról hullott le a lepel?

Figyelt kérdés

Egyes emberek képtelenek megérteni, hogy a bevándorlásellenesség nem jelent egyet az ész nélküli muszlimgyűlölettel és iszlamohisztériával, ezért el kezdenek mindenféle hazugságot gyártani és terjeszteni.


[link]


De ez már nem az első eset, hogy kérdőíveket hamisítanak meg a muszlimok elleni uszítás céljából.

Korábban egy Gaffney nevű fanatikus muszlimgyűlölő is csalt a kérdőívének gyártásakor:

[link]



2016. márc. 29. 02:41
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

# 20


Belehalnátok ha csak egy napot is ki kellene bírjatok a muszlimok ellen gyártott hazugságok és uszítások nélkül?

[link]


Ha én adok neked száz pofont, vagy ezret akkor beismered, hogy a hó fekete színű?


Be? Vagy nem?


Ugyanez a helyzet az iszlám nevében elkövetett merényletekkel is, attól még, hogy egyesek azt hiszik, hogy annak a nevében követik el nem jelenti azt, hogy tényleg van bármi köze ahhoz.


Tessék! A te logikád szerint ez a vallás is bizonyítja "szeretetét":

[link]


vagy a ateizmus is bizonyítja felvilágosultságát:

[link]

2016. márc. 29. 19:21
 22/34 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy a muszlimgyűlölő atv-n csak azokat a bűncselekményeket mondják amelyeket muszlimok követnek el, nem jelenti azt, hogy az egész világon csak a muszlimok a sátánok.


És ez a kijelentésed csak a te intelligencia szintedet mutatja.


Ha kicsit érdekeltek volna a statisztikák akkor tudnád, hogy a világ terrortámadásainak 0.8%-át követik el iszlamista terroristák.


De persze a lényeg, hogy szajkózzad a kurucinfó meg dzsidádfigyelő hazugságait, ugye?

2016. márc. 29. 19:23
 23/34 A kérdező kommentje:

# 20


Itt van, ha már a statisztikáknál tartunk:

[link]


Olvasd el, a többi muszlimgyűlölő társaddal együtt mielőtt elkezdtek megint hazudozni és cinikuskodni!

2016. márc. 29. 19:29
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

"Ha kicsit érdekeltek volna a statisztikák akkor tudnád, hogy a világ terrortámadásainak 0.8%-át követik el iszlamista terroristák."


0.8 % ? Nem 0.82 vagy 0.84 ?


Ha 0.8 % akkor engem meggyoztel. Igazad van, az Iszlam tenyleg a beke vallasa.


Es a muzulmanok is valoban nagyon bekeszereto emberek.


Yup.

2016. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

# 24


És hányat ismersz közülük?

2016. márc. 29. 19:49
 26/34 anonim ***** válasza:
24%

Ne eroltesd a dolgot kerdezo. Mar nyertel. Elismertem.

Enjoy your victory.

2016. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%

24.hu


Ez igen! :D

2016. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

# 27


Én sem szoktam hinni általában a 24.hu-nak. De csak azért linkeltem be mert ezt a hírt magyar nyelven tudtommal csak ők adták le.


De a hír ettől még hír marad.

2016. márc. 29. 21:27
 29/34 anonim ***** válasza:

13-mas.

A hozzászólásom fáradtan írtam félgondolatokat leírva. Így nagyon kusza és foghíjas lett. De talán érthető lesz a mostani kiegészítésemmel.


Továbbra is azt a véleményem tartom,hogy az Európába áramló menekültek közt nagyszámban van illegális bevándorló és terrorista is akad szépszámmal,de a beáramló tömeget továbbra sem kell a radikális iszlámot képviselő ISIS szimpatizáns tagokként azonosítani.

Hazánkban is sokan vannak,akik különböző nézeteket vallanak,de jelentőse kevesebb olyan akad,aki tettekkel is tenne a megvalósításért.

A muszlim bűnözés valóban nagy gondot jelent. Ennek visszavágása érdekében folyamatosan hoznak intézkedéseket. Míg a menekülteket befogadja a társadalom,addig az illegális bevándorlók tömeges kiutasításra kerülnek a közeljövőben.

A társadalmi,kulturális különbségek okozta zavar is rátesz egy lapáttal,ahogy a nincstelenségük is. A kulturális különbségek megértetésére külön programok nyílnak az arra fogékonyak számára. Idővel egyre többen megértik majd az Európai kultúra mibenlétét és alkalmazkodnak. De az alkalmazkodni akarást visszavetheti a befogadó társadalom irányából származó megvetés,gyűlölet,atrocitások "arányos válaszlépések" a jobboldali radikális csoportok lépései által.


Azonban az önmegtartóztatás,azindulatok elfojtoása és a megfelelő intézkedések meghozatala,az azok meghozatalára időt adva lenne a megfelelő megoldás a radikális válaszlépésekkel szemben,amit a jobboldal eszközölni akar és elfogad. (Németország jobboldali megmozdulásainak keretein belül konfrontálódás a migránsokkal.) Ugyanis az ISIS-nek előnyére válik és célja a befogadó nép és a betelepülők közti szakadék méjítése a társadalmi elutasítás,megvetés következtében történő radikalizálás. Ennél az oknál fogva minél előnyösebb helyzetbe kerül a jobboldal annál nagyobb a ránkleselkedő veszély,mivel az nem megoldja,hanem tovább mélyíti a már meglévő problémákat,ha durván ész nélkül elutasítással lépünk fel egységesen és nem különválasztva a nemkívánatos problémás elemeket.

A politika óvatosan és fokozatosan alakul át Németországban és mint meghatározó Európai politikai tényező ez kihatással van minden más EUS országra.

A radikális beilleszkedni képtelen és illegális bevándorlók hamarosan kirostálásra kerülnek és hidd el nekem a bevándorlás limit is meg lesz határozva hamarosan egy ellenőrizhető szinten.

Addig is az kell,hogy a békés együttélés feltételeinek megteremtésére törekedjünk a már betelepültekkel és ne a kapcsolatok rombolásán,radikalizálódáson legyen a hangsúly.


A sikeres integráció számomra azt jelenti,hogy ha a saját törvényeiket nem is akarják elengedni,de megértik és együtt tudnak élni az Európai kultúrával,szokásokkal és jogrendszerrel.

Ezzel szemben egy másik elvárás ha elengedik a gyökereiket és teljes mértékben az Európai kultúra szerinti életvitelt választják. Előbbi elérése az elsődleges cél,a békés együttélés.


Még valami. A muszlim közösségek sokkal könnyebben vállalnak szolidaritást,ha nem elutasítással találkoznak minden sarkon. Gondolom nem kell tovább ecsetelnem miért járunk jobban egy segítőkész,mint elutasító kisebséggel Európában.


A cigányság felzérkóztatásával is gondok vannak. Elsősorban a társadalmi megítélésük és életkörülményeik végett. Ha ezeken javítanánk gyorsabb lenne az asszimiláció. Úgy szintén a jelenlévő Európán kívülrl érkező bevándorlóknak.


Persze könyebb elutasítással,radikális megnyilvánulással válaszolni a felmerült problémákra. Mivel a békés megoldások komoly intellektuális szellemi hátteret igényelnek,azt pedig még a fejlett felvilágosult társadalmakban is nehéz előteremteni.

2016. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

[link]


A saría törvényeire kerestem magyarul. A fenti link egy bevezető után felsorol néhányat azok valójában,és nem elferdített módon.


A bejegyzés alján említést tesz a kamatpénzrendszerről egy mondat keretén belül. Erről olvastam néhány napja vmit. Most linkelem. Érdemes azt is elolvasni,ha nem sajnáljuk tőle az időt. Elvégre az egész világot behálózza a kamatrendszer és annak káros hatásait fejti ki az emberi társadalomra nézve.


[link]

2016. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!