Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti nem féltek ettől a terrortá...

Ti nem féltek ettől a terrortámadástol?

Figyelt kérdés

En meg csak 13 vagyok

Es amikor volt a brüsszeli robbantás nagyon beszartam! Es a suliba is 5- ig kellett volna Baranyi de megis hazamehettunk

Es aztán volt az a fenyegetés hogy Magyarorszag vagy Portugalia! En nagyon megijedtem

Ti nem féltek ettől ?

Hoy bármikor robbanthatnak Es a szeretteinket elveszithetjuk ?



2016. ápr. 13. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mink nem félünk.
2016. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ne féljél! Annak is nagyobb az esélye hogy autó- vagy buszbalesetet szenvedsz...
2016. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Én örülnék már ha kihalna az egész emberiség, nem lenne kár érte.
2016. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom ! Mindenki azt mondja hoy nem kell félni

De en felek ! Hogy elveszitek valakit vagy akar en is meghallgatom

Mivel most jelenleg itt vagyok a fővárosban a suli miatt

2016. ápr. 13. 18:03
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Mért félnék? Én nem brüsszeli suliba járok.
2016. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek és teljes nyugalommal fogok felülni csütörtökön a Londonba tartó repülőgépre, majd pedig úgy fogok kint eltölteni 5 napot, hogy cseppet sem érdekelnek az ilyen dolgok.

Tudod semmivel sem lesz másabb, ha ebben halok meg vagy ha bármilyen más dologban és az sem fog vigasztalni jobban, ha egyik barátom autóbalesetben hal meg, mert ugyanúgy elveszteném, mintha egy terrortámadás áldozatává válik.

Szerintem te is gondolkodj el.

2016. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem félek.

Te Brüsszelben élsz kérdező?

2016. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jo igaz de megfenyegették Magyarországot !
2016. ápr. 13. 18:44
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem! Nem Brusszelben elek

De mivel írtak hogy Portugalia vagy Magyarorszag ! Szoval felek!

De próbálok megnyugodni

Igaz napközben nem gondolok erre

De ha rágondolni akkor felek hogy mi van ha anyukam meghal vagy en

Vagy a tesom londonban

2016. ápr. 13. 18:50
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Az IÁ-nak csupán egyetlen célja van: a médiafigyelem.


A felfokozott médiafigyelemnek köszönhetik az európai újjoncaikat, valamint a szponzoraik nagy részét.


Azért fenyegetnek meg országokat, hogy pánikhangulatot keltsenek, valamint bizonyítsák, hogy érdemesek a szponzoraik támogatására.


Egyébként nincs értelme félned.

Egy rövid példa:

2001 Szeptember 11.

Az eddigi legszörnyűbb terrortámadásban majdnem 3000-en haltak meg. Ez nagyon soknak tűnik és tényleg az.

Csakhogy ha a teljes népességhez viszonyítjuk (300 millió) akkor kiderül, hogy annak az esélye, hogy téged megöltek volna 1 : 100 000-hez.


Szóval ne pánikolj, csak nyugalom.

Ha pánikolsz akkor csak nekik segítesz elérni a céljukat.


Egyébként pedig, Magyarországon nem él a számottevő muszlim közösség (2011-ben alig 5600-an , miközben Franciaország 8%-a muszlim ami majdnem 5 millió embert jelent), ezért a terrorveszély is gyakorlatilag elhanyagolható. Plussz itt nincsenek muszlim gettók, se no-gozone-ok, valamint szélsőséges hitszónokokról se lehet hallani.


Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa, nincs értelme félned.


Egyébként az Iszlám Állam mint "ország" valójában nagyon gyenge. Ha meg lenne a kellő akarat kb 1 hónap alatt mindet kiírtanák. Csak az túl sokba kerülne, meg nagyon bonyolult lenne politikai okokból.

2016. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!