Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy jutottunk el Schuman...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy jutottunk el Schuman keresztény Európájától a mostani neoliberális Európáig?

Figyelt kérdés
Robert Schuman keresztény szellemiségű Egyesült Európáról álmodozott 1950-ben, most meg valami önellentmondásos neoliberalizmust és az alapján álló Egyesült Európát hirdetnek, hogy szekularizmus / netán vallástalanság kell, de muszlimoknál eltekintenek alkalmazásától, erőszakosan emelik piedesztálra az LMBTQWERTY jelenséget, nemsemleges oktatás és százezrével engedik be az erőszakos, zömében muszlim migránsokat.
2016. jún. 3. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hogy jutottunk el oda, hogy ma az értelem helyett mindenféle elborult, holdkóros keresztények és liberálisok vannak piedesztálra emelve?
2016. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem hogy miért baj, hogy Európa nem keresztény. Iránt akarsz, hogy fellebbezhessen az egyház minden neki nem tetsző törvényt? És nem, nem gondolom, hogy a kereszténység és az iszlám ugyanaz, de én ateistaként rosszul érezném magam Európában, ha bármilyen államvallás lenne itt.
2016. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: Nem tudom, hogy mennyire értetted a kérdésleírást, de engemet nem az zavar, hogy nem államvallás a kereszténység, hanem kettős mércét alkalmaznak vele szemben és önellentmondásan művelik mellé a szélsőliberalizmust, hogy egyik héten szivárványos színezik a profiljukat a politikusok is, másik héten meg "Je suis migrant", elfelejtvén, hogy azok a migránsok mennyire rosszul tolerálják a "másságot".
2016. jún. 3. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
És mit várnál tőlük következetes viselkedésként? Hogy csak a liberális menekültekkel szolidárisak?
2016. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelem nem vagyok migráns párti!

A kereszténység tudod miről szól? Arról, hogy segítsük az elesetteket. Szerintem az Unió ezt az elvet helyezi maga elé, amiből nem biztos, hogy jó fog kisülni.. Én úgy engednék be migránsokat, hogy alá kelljen nekik írni egy nyilatkozatot arról, hogy: ha terrorizmussal vádolják őket, akkor kitoloncolják az egész Unió területéről családostul mindenestűl együtt. A vallásukat nem helyezhetik az adott ország törvényei fölé..

Amúgy meg ezt az egész problémát helyben kéne megoldani, mert hosszú távon nem működhet így.

2016. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon keresztényi dolog a családot büntetni az idióta férj miatt. De tényleg, a kezdeti királyainknak is olyan ötleteik voltak, hogy a családot kínozzák meg, ha az egyik családtag elmenekül, akit meg kéne büntetni.
2016. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy iszlám vallású embert csak így lehet büntetni. Más neki nem fontos.
2016. jún. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keresztény?...


Ha egy országot (bármelyiket) és egy vallást (bármelyiket) valaki kevergetni szeretne az baj.


Üdv!

2016. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!