Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az Európai Egyesült Államok...

Ha az Európai Egyesült Államok létrejönne, annak baloldali, liberális kormányzata lenne? Ez Magyarországnak és a kereszténységnek jó lenne?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 18:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem, hogy egy Európai Egyesült Államoknak miért kéne feltétlenül liberálisnak lennie.
2016. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
Azt kihagytam, hogy sportcipőben voltak!
2016. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

"Nem értem, hogy egy Európai Egyesült Államoknak miért kéne feltétlenül liberálisnak lennie."


Pedig az lenne.


Vagy, Merkel féle "jobboldali", ami ugyanolyan rossz, mintha balliberális lenne.

10 év alatt már fél Afrika bent lenne Európában, alig látnál fehér embert az utcán.

2016. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%

Ha az Európai Egyesült Államok létrejönne, akkor annak olyan kormányzata lenne amilyet az európai állampolgárok 4 vagy 5 évente megválasztanának.

Magyarországnak és a kereszténységnek ez nagyon jó lenne.


Magyarországnak azért mert már most is az EU tartja el lényegében, de ez esetben a világ legfejlettebb országának, legnagyobb gazdasági és politikai hatalmának a részesei lennénk és a mi felzárkóztatásunk olyan hatékony lenne, ahogyan a volt NDK-t felzárkóztatta a Német egység.


A kereszténységnek nagyon jó lenne, mert egy többségében keresztény gyökerű nagyhatalom jönne létre amely biztosítaná a lelkiismereti és vallásszabadságot mindenki számára, ami a világ legnagyobb vallását a kereszténységet helyzetbe hozná.

2016. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%

Milyen kereszténységnek?

Az EU 90% nem gyakorol semmiféle vallást vagy ateista.

2016. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

"Azt kihagytam, hogy sportcipőben voltak!"


A sport az egyértelműen külföldi, zsidó szó.

A foci a magyar.

2016. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Milyen kereszténységnek?

Az EU 90% nem gyakorol semmiféle vallást vagy ateista."


Te nem tudtad, hogy az ateisták is keresztények?


[link]

2016. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

# 7:


Igen, de nem Magyarországon gyártott stoplis cipőben voltak.

2016. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pedig a politikának nem kellene vallásokkal foglalkozni.

Aki ide akar betelepülni az legyen ateista,vagy ha hisz is valamiben,akkor tartsa meg magának....

A kereszténységről is ez a véleményem,maradjanak a 4 fal között,a politikába meg ne akarjanak beleszólni..

2016. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

"A kereszténységnek nagyon jó lenne, mert egy többségében keresztény gyökerű nagyhatalom jönne létre amely biztosítaná a lelkiismereti és vallásszabadságot mindenki számára, ami a világ legnagyobb vallását a kereszténységet helyzetbe hozná."


Rohadt jó lenne mondhatom, muzulmánokkal szórnák tele még inkább az egész rohadt Európai Egyesült Államokat.


A keresztény gyökerű nagyhatalmakat meg felejtsd el,muzulmán többségűek lesznek.

2016. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!