Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az angolok kiléptek az...

Ha az angolok kiléptek az EU-ból és emiatt csökken a bevándorló emberkék száma, akkor mégis ki fogja elvégezni az "alja" munkát az angolok helyett?

Figyelt kérdés
Mert tudtommal az angolok pl. nem mennek el mosogatni,merthogy azt csinálja csak a bevándorló, ők nem akarnak ilyen alantas munkát végezni.
2016. jún. 24. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
A török, arab, kínai, orosz, afrikai sem Uniós országból jön, mégis annyi van, mint a fene.
2016. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Az a bevándorló akinek megengedik hogy bemenjen nem.mindenki csak akikre rábólintanak mint az usákokahogy csinálják. Sajna azért óccsó az aljamunka mert könnyű pótolni de végre nem kell hajlongani brüsszel előtt kereskedni meg lehet akinek kell a munkája mert úgy gondolják jó munkaerő az maradhat akikkel kereskedni akarnak azzal fognak csak éppen a maguk urai
2016. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Majd meglátod hogy megjön a munkakedvük, amikor már rájuk rohad a sok koszos edény meg az utcán a rengeteg szemét.
2016. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 22 éve jártam Londonban, volt olyan metrókocsi, ami eléggé tele volt, és én voltam az egyetlen fehér ember. Marhára nem kell az angolokat félteni,hogy "alja" munkát kell végezniük, brexit ide vagy oda.
2019. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!