Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nogradi Gyorgy biztonsagpoliti...

Nogradi Gyorgy biztonsagpolitikai szakertorol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Ugy vettem eszre, hogy az ugynevezett konspiracios teoriakra utalo kerdesek elol kiter, es az a benyomasom, hogy Merkelt es foleg Ferenc papa migrans-politikajaval szemben nem kritikus... Lehethogy ugynok, az amerikaiaknak dolgozik ?

2016. júl. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem a legjobb szakértő, mindig ugyanazokat mondja, semmi újat soha, de ettől függetlenül szakmailag korrekt csak a ballibsik le akarták járatni gagyi cikkekkel.
2016. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Volt már.

Egyetemi tanár. Nem véletlenül.

2016. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiteles. Mindig ugyanazt mondja, és nem is reálisan.
2016. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Vakok között félszemű a király.
2016. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Egy médiabohóc, egyetlen szavát sem szabad elhinni.
2016. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Egy nagy szélhámos, semmi más.


[link]

"Tudományos tevékenységet nem végez, egy nem létező egyetemen rektorhelyettes, az általa elnökölt osztrák „akadémia” pedig tavaly azt a Tarlós Istvánt tüntette ki a választási kampányban, aki idén felügyelőbizottsági posztot adott neki egy fővárosi cégben. Megpróbáltam komolyan venni Magyarország legnépszerűbb biztonságpolitikai szakértőjét, de ahogy elmerültem az életrajzában, ez egyre nehezebben ment. "

2016. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Jó az utolsó az liberális lejárató szarság az nem igaz. Az egyetemi fokozatai megvannak, csak nem mond semmi hasznosat a tv-ben ennyi.
2016. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tarjányi Pétert többre tartom.
2016. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem a legjobb, lehet már öreg, lehet hogy sokat mellébeszél (1,2,3), nem jós,

de számomra elég objektív és sok lényeget mond. Nem hiába egyetemi tanár.

Nekem Robert C. Castel a kedvencem, lényegében sok közöset mond Nográdival, de sokkal összeszedettebben, logikusabban.

2023. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!