Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump imádók! Ehhez mit szóltok?

Trump imádók! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

"Ha Donald Trump lesz az Egyesült Államok elnöke, nem biztos, hogy továbbra is minden NATO-tagállamot automatikus védelem illet majd meg. Erről maga a kedden hivatalosan is republikánus elnökjelöltté választott Trump beszélt egy New York Timesnak adott interjúban.


Trump azt mondta, Amerika csak akkor sietne a szövetségesek segítségére, ha azok is "teljesítették a kötelezettségeiket" Amerika felé. Ezzel az észak-atlanti katonai szövetség egyik alapvetését kérdőjelezi meg. A NATO alapítóegyezményének 5. cikkelye szerint ha valamelyiküket megtámadják, automatikusan számíthat a többiek segítségére."


[link]



#trump simogatók #trump szélsőjobb #trump szélsőséges
2016. júl. 21. 16:52
 1/5 partizana ***** válasza:

Eddig is csak akkor volt kötelező ha a többiek teljesítik a kötelezettségeiket.


Nem értem mi olyan rosszat mondott?! Pedig nem vagyok Trump imádó, de az Indexes lejárató cikkeket kezdem unni.

2016. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Trump hülye, Clinton is az. Gusztustalan, hogy két ilyen ember közül kell válasszon az Egyesült Államok.

Sokan csak azért szavaznának Trumpra, mert Clintont jobban utálják, de fordítva is így van.

2016. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Én meg kezdem unni ezt az "indexezést", más portál is megírta már ezt.


Lényeg: MO nem fizet annyit be a NATO-ba mint kéne, tehát ha valami történik velünk Amerika nem biztos jönne segíteni.

2016. júl. 21. 17:13
 4/5 partizana ***** válasza:
És miért nem fizetünk be annyit mint kéne? Nekem ez sokkal szemet szúróbbnak tűnik, mint amit Trump mondott, mellesleg nem kell aggódni nem fog nyerni.
2016. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A NATO Trump nélkül sem egy biztos vár

Semmi garancia hogy ha minket megtamadnak akkor segít a NATO


HA nem éri meg beavatkozni felbomlik és Viszontlátásra

2016. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!