Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump miket csinált...

Donald Trump miket csinált hogy ennyien utálják?

Figyelt kérdés
Én csak azért kérdezem, mert a nevét tudom meg hogy nagyon utált ember, de azt nem pontosan hogy mi az oka ennek... miket csinált amitől kivívta az emberek utálatát?
2016. szept. 1. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Talán mert egy kretén.
2016. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr Orange ***** válasza:
42%

Nem az a lényeg miket csinál hanem miket fog.

A világ legerősebb országának élén egy olyan szélsőséges vezető jönne aki politika instabilitást hoz a már most sem kiegyensúlyozott bolygón. Nem akar világ háborút ,Putyin se a Kínaiak se de ha senki nem hajlandó engedni akkor az lesz. Így most azt mondom annak az esély ,hogy a bolygón kitörjön egy vh a következő 20 évben 12% kb ha Trump nyerne ez lenne vagy 36%.

2016. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én ezt pont fordítva látom.
2016. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mr Orange ***** válasza:
0%

Mit ,hogy ő hoz egységet a világ politikában ?


Írd már le,hogy érted ez így nem segít?

2016. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 partizana ***** válasza:
Már nem azért, de szerintetek a nagy ellenségeskedés nem csak kampányfogás? Ugyan már.. Erős nacionalista akár soviniszta beszédekkel a Föld bármely országában jelentős szavazó bázisra lehet szert tenni, utána pedig nem muszáj már egyből fegyverkezni, nem kell radikálisan fellépni semmi ellen, de kampánynak jó.
2016. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Azért utálják, mert megakarja állítani azt, hogy USA latin-Amerikai putrivá váljon a bevándorlás által.
2016. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert egy demagóg populista aki teljes baromságokkal hülyíti az egyébként is végtelenhülye népet.


Ezért utálja a társadalom értelmesebbik fele. Nem véletlen, hogy a republikánusok egy nagy része is utálja.

2016. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Baluba ***** válasza:

Én egyetlen kérdésben és válaszban össze tudom foglalni, hogy mi vele a bajom.


Kérdés: Ha elnök lesz, hogyan fogja visszahozni az amerikai ákmot?


Válasz: Nézd. Vissza tudjuk hozni az amerikai álmot. Ezt mondom neked. Vissza fogjuk hozni.

Rendben? Értem amit mondasz. Rengeteg embertől hallom ezt. 'Halott az amerikai álom?' Ezt kérdezik tőlem az emberek. 'Halott az amerikai álom?' És az amerikai álom bajban van. Ezt elmondhatom. Rendben? Bajban van. De vissza fogjuk hozni, és rendesen fogunk rajta dolgozni.


Gyakorlatilag az elmúlt évben a következő konkrétumokat mondta: építeni fog egy falat a mexikói határra, betiltja az iszlámot, nem fog külföldön háborúzni. Ezen felül csak maszatol, ködösít, lelkesít. Én ebből biztosan nem kérnék, ha lenne beleszólásom.

2016. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!