Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ehhez mit szóltok? Visszamente...

Ehhez mit szóltok? Visszamentek a menekültek Németországba.

Figyelt kérdés

[link]


"A Lettország által befogadott közel-keleti és afrikai bevándorlóknak nehézségeik támadtak a munkahely-kereséssel és az első havi lakbérek kifizetésével – áll a hivatalos jelentésben. A migránsok ezért úgy döntöttek, hogy visszatérnek Németországba."


"Ám annak ellenére, hogy elhagyták az országot, Lettország továbbra is folyósítani fogja a számukra a havi 139 euró összeget"


Hát ez tök jó.



2016. szept. 6. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát.. a jog az már csak ilyen dolgok. Nekünk magyaroknak persze ez furcsának tűnik, hiszen nekünk abszolút nincsenek jogaink és alapvető emberi jogainkról sincsen fogalmunk. Égy méginkább a hatalom csicskásai vagyunk sajnos.:(
2016. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

'hiszen nekünk abszolút nincsenek jogaink és alapvető emberi jogainkról sincsen fogalmunk.'


Utóbbit még igaznak is tudom tartani, de hogy nem rendelkezünk jogképességgel sem, az már erős túlzás. Nem vagyok jogtudós, de ismereteim szerint, aki világra jön, az rendelkezik alapvető jogosultságokkal.

2016. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem partner abban amiben megegyeztek, még nincs jogod úgy tenni ahogy akarsz.


Szóval csak azért, mert a migránsok nem vállalták, hogy dolgozni fognak, még nem vonhatják meg tőlük segélyt, hogyha nem ebben egyeztek meg. Ahogy pedig olvasom, nem egyeztek meg.

2016. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A jogot csak arra írtam, hogy a magyar embert meg kedvükre lakoltatják ki tömegesen a hatóságok, sokszor jogtalanul(!), mert arra sincs igényük, hogy tájékozódjanak a saját törvény adta jogaikról. A menekültek nyilván nem fogják vissza utalni a segélyt, ha egyszer az törvényesen jár nekik. Ezzel csak arra akarok célozni, hogy minket is sok juttatás megilletne, csak sokszor nem is élünk vele, mert azt se tudjuk mi jár nekünk és mi nem.
2016. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jól tették.

Én is visszamentem volna.

2016. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Azt szólom hozzá, hogy vannak országok, akik nem nyavajognak egy paneltömbnyi menekült befogadása miatt és nem költ annyit népszavazásra, amennyiből hónapokig utalhatná Németországba a pénzt.
2016. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
El se hiszem! Legközelebb mi derül ki, hogy a víz nedves?
2016. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

"A Lettország által befogadott közel-keleti és afrikai bevándorlóknak nehézségeik támadtak a munkahely-kereséssel és az"


Ez szinte várható volt, hogy lesznek, akik nem akarnak dolgozni.

2016. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
És az nem lehet, hogy akartak dolgozni, csak nem kaptak munkát?
2016. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Őszintén, volt olyan, aki erre nem számított?
2016. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!