Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Merkel visszavonulót fúj, de...

Merkel visszavonulót fúj, de a kötelező kvóta marad? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Beismerem, hogy tévedtem, de a balhét az összes ország vigye el helyettem, és csináljanak valamit ezzel a sok idecsődített szerencsétlennel? Továbbra is etessék és tartsák el őket?

Talán olcsóbb és becsületesebb lenne, ha Németo. a repülőjegyüket kifizetné hazafelé.


2016. szept. 20. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát ja ő megteheti, de nekünk meg legyen eszük hogy nem megyünk bele ebbe a játékba.
2016. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%

Nem visszavonulót fújt, csak annyit mondott, hogy másképp csinálná. De azt nem mondta, hogy annyira másképp, hogy be sem engedné őket. Valószinűleg sokkal kontrolláltabban csinálná. Pl nem csinálná azt a beszállító hidat, ami volt a Balkánon át Ausztrián keresztül, hogy tömegesen, ellenőrizetlenül ömlöttek be az emberek.

De akármennyire is hülyének tűnik, nyilván látja, hogy a pártja jórészt a helyzet kezelése miatt veszített a népszerűségéből. Csak szerinte nem pont azért, mert beengedte őket.

2016. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet kezelése jól hangzik, csak elég értelmezhetetlen. Ha válogat az emberek között, akkor a nagy része kint marad és a nagy tömegeket nem engedik be, hiszen nem képzettek, nem szírek, stb.

Tehát a helyzet kezelése egyenlő a nem beengedéssel.

2016. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek nincs köze egymáshoz.


A kvótát a 28 EU-s tagállam vezetői szavazták meg minősített többséggel. Merkel csak 1 volt a 28-ból.

2016. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
En nem értem a németeket..vagyis a gondolkodásukat.Ha van aki kint él köztük elmagyarázhatná nekem
2016. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5

mit nem értesz?

2016. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#4


Van olyan kimutatás hogy hány tagállam szavazta meg?


Mert Magyarország biztosan nem. Az hogy Gyurcsányék odaszavaztak az egy dolog....

2016. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy Magyarország nem szavazta meg, de attól még Merkel != EU. Kicsit behülyítettek titeket, ha ennyire egysíkúan gondolkoztok.
2016. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hoffman Rózsa meg 1-2 fideszes megszavazta.
2016. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

# 8


Ha merkel nem egyenlő eu, akkor miért mindenki (én aztán nem) tőle várja a megoldást? Miért mindenki őfelé tekintget, hogy na mit fog mondani? Bármelyik tagország politikusa mond valamit, feleannyira sem figyelnek rá, mint Merkelre. Ezt ő is tudja, ezért neki van a legnagyobb felelőssége a dolgokban.


bizony, ide repülőjegyek kellenének!

2016. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!