Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti trumpra, vagy Clinton...

Ti trumpra, vagy Clinton -nére szavaznátok? Milyen a végzettségetek? Mi a vallásotok?

Figyelt kérdés

Clinton elsősorban az afroamerikaiak, a nők, a diplomás fehérek és a fiatalabb szavazók körében erős, míg Trump a fehér férfiak, közép- vagy annál alacsonyabb végzettségű, keresztény és idősebb szavazók közt.


Kiváncsi vagyok, hogy az itteniek kire szavaznának és, hogy ez a statisztika mennyire állná meg a helyét.


Én pl. Clintonra szavaznék, de nem vagyok értelmiségi és diplomám sincs :/ Ami a vallást illeti: agnosztikus vagyok. 24 f


Csak őszintén és semmi vita! Előre is köszi! :)



2016. nov. 4. 15:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

Tudom, hogy 18 év alatt nem lehet szavazni de végül is mindenki véleményét kérdezték. :D


Trump.


16/közgazdasági szki, angol(B1) német(A1), elsőáldozó, bérmálkozó

2016. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
23%
TRUMP 444444444444
2016. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%
Trump, járműmérnök, görög katolikus, de nem gyakorlom
2016. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
41%

\Trump \ ateista \feher\ Kereskedo


Mind a ketto eleg gyenge jelolt az biztos hogy ket ressz kozul kell valasztani de a voksom Trump mellett teszem mert sikeres uzletember, o lenne az elso amerikai elnok akinek lejebb kene adnia a luxusbol ha a feherhazba koltozne,es ne felejtsuk el hogy az amerikaiak azt varjak a 2016os elnoktol hogy veglegesen lezarja a 2008as valsagot veglegesen, erre Trumpot alkalmasabbnak latom mellesleg sokkal kisebb eselyel keveredik egy milliardos korruptciod ugyekbe,nehezebb droton rangatni.

2016. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
92%

Legszívesebben Bernie Sanders-re szavaznék, de a kettő közül természetesen Clintonra. Trump egy szégyen az emberiségre nézve, hogy ilyen tagja is van.


egyetem/mormon

2016. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett a válaszom leértékelve, de igazam lett. :)
2016. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!