Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy is van ez az amerikai...

Hogy is van ez az amerikai választás?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy nem nagyon vagyok képben a dologgal és szeretném kicsit jobban átlátni a helyzetet.


Egyik jelöltről sem tudok túl sokat,, amit szégyellek azért, csak felületesen próbáltam utánaolvasni a dolgoknak de elvesztem az információbőség zavarában.


Szóval egy viszonylag objektív rövid összefoglalást tudna adni valaki mi szól Clinton mellett/ellen, illetve Trumpnál ugyanez?


Ha csak a médiában látottakra hagyatkozom nekem Trump elképesztően unszimpatikus elmebeteg embernek tűnik de valójában sokat nem tudok a célkitűzéseiről, politikájáról.


Tudna nekem valaki egy kis összefoglalást adni a jelöltekről és a megválasztásuk előnyeiről-hátrányairól?


Köszönöm :)



2016. nov. 9. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

(Az előző természetesen #1-nek ment)


Kérdező:


Van a fosvahányás meg a hányvafosás. Ebből a választásból nem jöhetett már ki jól az USA. Ha mindkettőt kilőnénk az űrbe nagyot ugrana a Föld átlag értelmi képessége. :-D

2016. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik milliárdos, a másik évtizedek óta benne van az amerikai politikában. Ha szerinted ők nem tehetséges/okos/ügyes emberek, akkor inkább azzal nyernénk az átlag IQ-n, hogyha téged lőnénk ki... Meg mindenkit aki rájuk szavazott, nem pedig egy harmadikra.
2016. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik örökölt, a másik jól ment férjhez. Tényleg tehetségesnek kell lenni ezekhez?
2016. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kicsit komolyabban és objektívebben? :)
2016. nov. 9. 12:42
 5/5 A kérdező kommentje:
bár eldőlt a dolog de érdekel..
2016. nov. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!