Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a nagy ünneplés, illetve...

Mi ez a nagy ünneplés, illetve kétségbeeseés idehaza, Trump győzelme miatt?

Figyelt kérdés
Nekem, őszintén szólva, egyik jelölt sem volt szimpatikus, ezért nem is nagyon érdekelt, hogy melyik nyer. De most, hogy Trump nyert, sokan "pezsgőt bontanak", mások meg "világvégét" vizionálnak. Miért? Lement a kampány és szerintem elnökként jóval visszafogottabb lesz, mint a kampány őrületében.

2016. nov. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mert ostobák. Trump sem fogja azt csinálni, amit a kampányban mondott, főleg, ha a Szenátus sem fogja támogatni.
2016. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
én ma akárhány kollégával vagy családtaggal beszéltem erről, egyiknek se volt szélsőséges gondolata; nem sírtak és nem is nevettek..
2016. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Mert az USA rendelkezik a világ legerősebb hadseregével. Több pénzt költenek a hadseregükre, mint a következő 10 ország együtt. És egy megalomán idiótát választottak meg. Szerintem is visszafogottabb lesz elnökként. Amíg nem történik valami. Pl. egy európai minister csúnyát ír róla Twitteren. Akkor aztán előkerülnek az atombombák. Az az ember pszichológiailag teljesen instabil, senki nem tudja hogy mit fog csinálni. Lehet egész jó is. Vagy lehet, hogy elpusztul az emberiség. 50-50.


Akik meg örülnek, azoknak az ilyen Breitbart féle alt-rightos oldalak eladták azt az ötletet, hogy a világ 6,5 milliárd bolond SJW-ból áll, meg belőlük, akik hősiesen védelmezik az akármit. Most örülnek, hogy Trump majd hősiesen megvédelmezi a világot attól a pár embertől, aki marhaságokat posztol ki Twitteren. Az olyan menő, hogy keresel valami flepnist aki szerint be kéne tiltani a fehér csokit mert rasszista, és úgy csinálsz mintha ez lenne az egész világ, és csak te tehetsz ellene.

2016. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki az Egyesült Államok elnöke, az mindig jelentősen befolyásolja a világ eseményeit. Aki szimpatizált vele, az most boldog, aki meg undorodott tőle, az ki van borulva. Mindkettő érthető.


Az érdekes lesz, hogy politikusként mire fog menni, hiszen sosem töltött még be ilyen posztot korábban - és rögtön a csúcson indít...

2016. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Mert nagyon sok az ostoba, megvezethető ember ebben az országban, lásd első kommentelő. Ha megnézitek a stílust ez tök ugyanaz a jelenség, mint az Orbán-imádók. Birka embereket könnyű megvezetni. A másik oldalon meg ott vannak a vészmadarak, akik már a 3. világháborút jósolják, azok se sokkal jobbak.
2016. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!