Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnád hogy az emberiség...

Támogatnád hogy az emberiség minden a globális felmelegedést fokozó tevékenységét azonnali hatállyal leállítsák?

Figyelt kérdés

Létszükségleti sorrendben annyi tevékenységet tiltanának be hogy vissza fordulhasson a felmelegedés.


Jól érted, ettől a pillanattól nem vezethetnél, nem ehetnél marhahúst stb.



Persze, tudom hogy neked ezek fontosabbak mint hogy ne te legyél az utolsó generáció emlős állat a Földön.



2016. nov. 12. 22:13
1 2 3
 21/26 BlodDrunk ***** válasza:
23%

Ez egy természetes folyamat,jópárszor lezajlott már,van egy úgynevezett Glaciális és interglaciális szakasz elöbbi a felmelegedés utóbbi a lehülés.

Semmi különleges nincs ebben és küzönk sincs hozzá.


Illetve felmelegedésről sincs értelme beszélni,mivela lehülési szakaszban vagyunk szóval jön a jégkorszak:)

na persze még pár százezer évet várnunk kell rá--

2016. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%
Támogatnám. Úgy kell továbbadni a Földet ahogy átvettük. Hát lehet h a 3. generáció már nem tud majd mit átvenni.
2016. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%
Elképzelésed alapján, egy igazi "fotelfilozófus" lehetsz. És örülök ugyan, hogy te tudni véled, másnak mi fontos, de én meg azt vélem tudni, hogy te "sírnál" legelőször, ha mindez megvalósulna.
2016. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen... Ha ez azzal jár, hogy nem lesz marhahús és Internet, akkor állok elébe.
2016. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24: Na ja, de azért annál, sokkal többel jár, ha komolyan vesszük a dolgot.
2016. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele. :P
2016. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!