Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek nem félelmetes,...

Szerintetek nem félelmetes, ami a francia focicsapatban van?

Figyelt kérdés
Alig van francia (nem fekete) játékos a kezdőcsapatukban, csak a kapus (Lloris) meg a csatáruk (Giroud) teljes francia, Griezmannban (portugál) meg Koscielnyben (lengyel) is van valami más vér.

2016. nov. 13. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ez van. Jobbak és kész.
2016. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Ha Orbán cseppet hamarabb húzza fel a keritést most nem lenne francia válogatott se xD
2016. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Náluk is más a kultúra, más a felfogás. Ha nekik jó, nekem is jó. Ők se erőltessék rám az övékét, én se erőltetem rájuk az én véleményemet, és mindenki jól elvan, ahogy van.
2016. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

A foci manapság nem a játékról,hanem a lóvéról szól.

Emiatt fordulhat elő ilyen.


Én azt is abszurdnak tartom, hogy jó csapatot, csak sok lóvéval lehet létrehozni.Oda megy a játékos, ahol többet kap.



Mondjuk a négerek fizikailag gyorsabban képesek fejlődni, mint a fehérek.Ezért van sok jó sportoló közöttük.A fehérek viszont agyban jobbak.

2016. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Hozzátenném, a LLoris spanyol eredetű név. A franciában nincsenek ilyen dupla l-lel kezdődő szavak.
2016. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Nézzük a magyar csapatot: Kleinheisler hmm echte magyar név, aztán Nikolic Nemanja...


Amúgy a német, svéd, portugál csapat is tele feketével. Engem Griezmann meg Koscielny nem zavar, mert attól hogy nem franciák, még fehérek és keresztények.

Igazából a kelet európai focicsapatok azok amik még tiszták. Szlovák, orosz, ukrán, cseh.

2016. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha nekik jó, akkor csinálják.

Magukkal azt csinálnak, amit akarnak. Felnőtt emberek.

Csak nekünk ne mondják meg, hogy mit tegyünk.

2016. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Románoknál: Chriciches - Kerekes, Keseru - Keserű
2016. nov. 13. 15:53
 9/19 A kérdező kommentje:
szlovákok: Gyömbőr Norbert, Saláta Kornél, Ján Novota (Novota jános,magyarul beszél) stb
2016. nov. 13. 15:57
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

"Románoknál: Chriciches - Kerekes, Keseru - Keserű"


és akkor mi van, most végig fogod venni az összes válogatott?

Amúgy pedig Chiriches.

Azért, mert valamelyik felmenője magyar volt, ő még románnak vallja magát. Ha jól tudom nem is beszél magyarul.

Claudiu Keseru-t sem érdekelte.

[link]

2016. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!