Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki megtudja nekem mondani,...

Valaki megtudja nekem mondani, hogy Izrael miért tartozik Európához?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Ez megint milyen kérdés? Mert így húzták meg a kontinens határait. Számít ez vmiben? Amugy is részben értelmetlen Európát és Ázsiát külön földrésznek tekinteni. Ennek nem földrajzni, hanem kultúrális okai vannak. Amugymeg, látszik, hogy csak provokálni akarsz, mert, ha nem kurucinfos barikádos kisfiú lennél, akkor ezt a kérdést nem politika témába tetted volna. De már unalmasak vagytok...
2010. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem tartozik Európához (földrajzilag).
2010. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Mert itt húzták meg a kontinenshatárt?


Ekkora marhaságot! Tanultál te valaha földrajzot? Képzelj magad elé egy térképet! Izrael nagyon nem tartozik Európához. Ajánlom hogy előbb tájékozódj és utána osszál ki mindenkit.

2010. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 bumbi02 ***** válasza:
5%
az hogy törökország csatlakozni akar az EUhoz mér nem akaszt ki? mér megin má a zsidók? provokativ kérdés.. mint elöttem is megmondták nem itt lenne a helye h ha nem provokativnak szánta volna a kérdező..
2010. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Öhm igen tanultam földrajzot, és egy kérdés. Izrael fociban mért európához tartozik? Egybkéntnyílván én csak a kérdésre válaszoltam. Nem azt boncolgattam, hogy épp hol a határ.
2010. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert európai származásúak, és nem füstös koszostalpú arabok?
2010. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom fociban mért Európához tartoznak, attól félek ezt még ők sem tudják. Lehet mondani akármit, az arabok sem tartoznak Európához, sőt a Japánok sem, és még a szudániak sem. Tudom én nyilván fajgyűlölő vagyok mert azt mertem mondani hogy szegény zsidók, japánok és négerek nem európaiak...
2010. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik Európához földrajzilag. De sportban... Képzelj el egy Izrael-Irán barátságos labdarúgó-mérkőzést...
2010. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

1. nem provokatívnak szántam(ne magadból indulj ki!)

2. Valóban csak a foci miatt érdekelt,hogy mi francért itt játszanak(nem zavar,hogy itt vannak csak nem értem!)

3. Tanultam földrajzot én is, pont ezért nem értem!!!

4. Igazából már oroszországot és törökországot sem értem,mivel a sokkal nagyobb rész odaát van!!

5. (azért mondd el-nehogy benned maradjon-mégis hova kellett volna kiírnom a kérdést) :-)

6. Igazából még mindig nem kaptam választ miért Európához tartoznak!!!

2010. máj. 1. 14:40
 10/22 bumbi02 ***** válasza:

Európa határait gyakran politikai, kulturális vagy gazdasági megfontolások alapján határozzák meg. Ezért több „Európa” is létezik, amelyek méretben és a benne elhelyezkedő országok számában eltérnek egymástól.



h ha a foci miatt érdekelt-> sport témába lett vna a helye, hogyha a földrajzi része miatt akkor meg a tudományoknál, vagy a kultura kérdés körben....de semmiképp se politika téma...

2010. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!