Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan befolyásolta volna...

Hogyan befolyásolta volna Európa történelmét, ha IV. Napóleont nem eszik meg a kannibálok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, ennek most utána kellett néznem.

A válasz pedig: sehogyan. Az úriember egy tökéletesen jelentéktelen figura volt, nulla befolyással vagy hatalommal.

2016. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Megették? Fene az izlésüket.


Nem is tudtam, hogy 4 volt belőlük. Én csak azt az egy kis pötsű korzikait ismertem.

2016. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a bonapartisták általa akarták visszaállítani a császárságot. Ha nem hal meg akkor ez akár még sikerülhetett volna is. Lehet hogy jelentéktelen volt mint figura na de sok császár, király volt jelentéktelen figura mielőtt császár, király lett. Többek közt Mátyás is. Ezért nyomták a hatalomba, bábnak, s Ő onnan ragadta magához a valós hatalmat.
2016. dec. 3. 12:46
 4/15 A kérdező kommentje:

A harmadik meg azért lett császár mert súlyos adósságai voltak s az adósok börtöne várt rá, kivéve ha császár lesz. Ez volt az egyetlen kiút s élt is vele.

Szép kis család...

2016. dec. 3. 12:47
 5/15 A kérdező kommentje:

Az első meg a 3.5 cm-es p ö c s

e miatt. Ezt már csak így lehetett kompenzálni, hogy császár lett. De ez még a legelfogadottabb indok, ezt mi is megtennénk, nemdebár?

2016. dec. 3. 12:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

lol megették a csávót:D

hiába a francia konyhának még a vademberek se tudnak ellenállni

2016. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen ez egy másik megközelítés. Ha szeretjük a kagylót, de sivatagban élünk ahol nincs kagyló akkor a kagylózabálót esszük meg.
2016. dec. 3. 13:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az úgynevezett IV. Napóleont nem ették meg a kannibálok, sőt még csak nem is kannibálok ölték meg. Nem kell hülyeségeket terjeszteni.
2016. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de lehet, hisz te itt vagy s ha a kérdésre nem is válaszolsz, legalább kijavitasz.

igaz, csak leszúrták lándzsával, de végül nem ették meg. még az is lehet, hogy fel se merült bennük.

2016. dec. 3. 13:26
 10/15 A kérdező kommentje:
2016. dec. 3. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!