Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az amerikai...

Mit gondoltok az amerikai fehér rasszizmus esetéről?

Figyelt kérdés
Megkínoztak egy mentálisan beteg gyereket négerek, miközben Facebookra streamelték. Közben szídták Trumpot és a fehér embereket.

2017. jan. 5. 13:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
57%
ohh,ez nem csak igy van jelen az Allamokban...intezmenyesitett rasszizmus van az europaiakkal szemben ott..affirmitive action,stb.tehat nem csak az van,hogy mas faju emberek random mero gyuloletbol nekedmennek mert feher vagy.
2017. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%
Szégyen. Amerikában egyre nagyobb probléma egyébként a fehérek elleni rasszizmus. Erre obama aszongya, sikerült elérnie h senkit ne diszkrimináljanak a bőrszíne miatt...
2017. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
53%
Ezt be tudja nekem valaki linkelni?
2017. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
55%
#2 igen,kiveve az europait.azt hatraltatni kell,mindenben.mindenki mast meg elonyben reszesiteni.ahogy mondtam,affirmitive action stb.
2017. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
65%
szolj igazat es a hazugok maris beperelnek..ez szentiras.lepontozas megy,hiszen az igazat mondom.nevetseges,maradjatok is csendben..
2017. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Várható volt, igazából ez évtizedek óta húzódó helyzet és fog is jó sokáig.


Amúgy itt egy jó írás, miért is vannak ekkora ellentétek

[link]

2017. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

"intezmenyesitett rasszizmus van az europaiakkal szemben"


Kifejtenéd, mert erről még nem hallottam és nem találkoztam vele, pedig hónapokat töltöttem kint.

2017. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
affirmitive action micsoda!?
2017. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

"affirmitive action micsoda!?"


Arra várok, hogy ezt kifejtsd, hiszen szerinted ez az igazság, akkor gondolom bővebben is el tudod nekem magyarázni, hogy szerinted miért rasszizmus, hogyan jelentkezik ez a valóságban és a gyakorlatban, ha nem így akkor hogyan kellene megoldani a fennálló helyzetet. Stb.

2017. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
72%
'merica_thebrave, azért pontoznak le, mert fogalmuk sincs mi folyik amerikában, nem jártak ott, vagy nem foglalkoznak vele. Európában még szerencsére nem tapasztalni azt a kőkemény fehér ellenességet, habár nyugatabbra vannak jelei. Tudom mit beszélek, mikor amerikában voltam, kissé megdöbbentem az állapotokon.
2017. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!