Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump terve, hogy milliónyi...

Trump terve, hogy milliónyi illegálist kipaterol megvalósulhat, ha igen milyen következményekkel fog járni?

Figyelt kérdés
Én szkeptikus vagyok,mert ez több milliárd dollárba kerül nekik.Olvasok külföldi oldalakat ahol az amerikaiak mind örvendenek az elnöknek és imádnák ha az illegális alienektől(ahogy ők mondják) megszabadítaná őket a bálványuk. Nade van neki elég hatalma ehhez? Ki fog dolgozni minimálbér alatti összegért? Majd ők? Az igaz viszont,hogy az illegálisok nem fizetnek adót,tehát ebből a szempontból jól járnak ugyan?

2017. jan. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Azt hogy a több ezer magyar turista aki kint felejtette magát az hazajön.
2017. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Obama alatt is 2.5 millió illegàlist küldtek haza. Nincs ebben semmi különös.
2017. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Trump ha jol tudom a bunozo illegalisokrol beszelt... Nem teljesen ugyanaz :)
2017. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem fog megvalósulni. Obama alatt is már csökkent az illegális bevándorlók száma, és nyilván egy kicsit tovább fog csökkenni. Ezt a trumpetek elkönyvelik, hogy Trump tökéletes és kész. Mert ők a trumpetek, és bármi történik abból ezt a következtetést vonják le. Meglepődnék, ha csak annyi illegálist kiutasítana, mint Obama. Ahhoz kompetencia kellene, ez pedig nem tartozik Trump erényei közé.


Hogy jól járnának-e ezzel? Lehet felsorakoztatni tényeket mindkét oldalon, úgyhogy hasznosabb, ha a tapasztalatokra hagyatkozunk. Pl. Arizona olyan intézkedéseket vezetett be, aminek következtében nagyon sok illegális hagyta el az államot. A Wall street journal elemzése szerint ez inkább hátrányos volt az államra nézve. Az összes illegális bevándorló kiutasítása nem csak drága lenne, de rossz hatással lenne a gazdaságra is. Szóval végeredményben jobb, hogy nem tudja megcsinálni.


"Trump ha jol tudom a bunozo illegalisokrol beszelt..."


Rosszul tudod. Vagyis félig jól. Trump összevissza beszél. Volt olyan is, hogy azt mondta csak a bűnözőket. De gyakrabban mondta, hogy kivétel nélkül minden illegálisan ott tartózkodót kirak. És persze a két terv között nagy az átmagyarázási lehetőség, mert bizonyos szempontból mindenki aki illegálisan ott tartózkodik az bűnöző.

2017. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szimeon ***** válasza:
Hozzanak mindenkit Magyarországra. Legyünk nyakig migránsokkal, aztán annyi. Nem kell többé magyarkodni, meg a magyarokat alázni - lehet nyugodtan folyni lefele...
2017. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!