Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump megválasztásáról csak...

Trump megválasztásáról csak nekem ugrik be az a jelenet, amikor a Vissza a jövőbe 2-ben Biffből elnök lett?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmi várható a következő 4 évben az USA-ban?
2017. jan. 21. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Biffből elnök lett a BTTF 2-ben??? Ez nekem új, melyik jelenetben volt ilyen, pontosan?
2017. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biffből nem lett elnök, de kaszinómágnás meg befolyásos üzletember igen -különbség, hogy Biff szimplán csak mázlis volt az Almanachal, míg Trumpnak esze is van, azt csak remélni tudom, hogy ennyi ész elég az USA elvezetéséhez-, és mikor a Vissza jövőbe második része készült 89-ben, akkoriban Trump szintén egy közismert ingatlanbefektetésekkel foglalkozó, hoteleket meg kaszinókat üzemeltető fickó volt, aki imádott szerepelni (lásd. Reszkessetek Betörök 2-ből a cameóját, akkoriban épp az övé volt a Plasa hotel, ahol forgatták a film sok jelenetét

https://www.youtube.com/watch?v=YXE3Ku-mGrk )

De tudni kell, hogy van egy Trump tower is, és bizony, a Hill Walley-i "Biff's Paradise" a Trump tower mintájára készült, nyilván Trump nem akkor tahó mint Biff, meg nem volt kint soha az arcképe a bejáratnál, de a párhuzamok elég nyilvánvalóak.

2017. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biffet Trumpról mintázták, ez nem titok.


[link]

2017. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!