Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugat-európai liberális...

A nyugat-európai liberális elit retteg Donald Trumptól? Ez lesz az "inga visszalengése"?

Figyelt kérdés

[link]


A cikk is mutatja, hogy Nyugat-Európában nincs baloldal,jobboldal.Egy valami van, liberalizmus, ami mára egy államvallássá, egy hitté fejlődött.

Nagyjából, mint a Skoda meg a Seat, más a logó, más a máz, de a burkolat alatt ugyanaz van.


Ha ez a kultúrmarxista elit retteg Trumpból, akkor rossz ember nem lehet.



Trump megmutatja az igazi jobboldalt.Ugyanis, ő sokkal közelebb áll hozzá, mint Merkel vagy Juncker.

Bizony, liberális koholmányszóval idegenellenes, ami lefordítva annyit jelent nemzet párti és fontosabb neki az országban élők élettere véleménye, mint hogy mi lesz az üldözött szomáliai kalózokkal.


Trump részben részben legitimálja a nemzet alapú politikát az EU-ban.

Legalábbis, az EU nem mer majd kavarni, meg ezekkel a liberális marhaságokkal jönni,hogy "be kell fogadni mert emberi jog, mert tolerancia, mert így meg úgy" hogyha Trump ideológiáját követi egy ország.


2017. jan. 21. 17:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Te mennyit kapsz egy ilyen propaganda kérdésért?
2017. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1#

Semennyit.

Ez saját vélemény.


Nem vagyok Fideszes vagy Jobbikos, pusztán jobboldali, akinek töke ki van a liberálisokkal, meg a magukat jobboldalinak kamuzó liberálisokkal.

2017. jan. 21. 18:01
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
Trámp oda fög pörkölni Merkelnek atommal.
2017. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%

Az elmebeteg idolod éppen most tette meg a Hazafiasság Napjának január 20-át, a beiktatásának napját.

Még jó, hogy nem a születésnapja lett nemzeti ünnep, mint Hitlernek.

Szerintem nektek halvány fogalmatok sincs, hogy ezzel az emberrel ki lett az amerikai elnök és hogy ez mit jelent a világnak.

2017. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan te azt hiszed, hogy Trump bácsi akármit megcsinálhat majd? Ugyan már.

Kultúrmarxisták meg nálunk vannak, a Fidesz és társai között. Persze ott is vannak hithű jobboldaliak, remélem majd az ő szavuk is fog egyszer számítani.

2017. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"Trámp oda fög pörkölni Merkelnek atommal."


Semmi szükség rá.

Elég lenne csak politikailag megszorongatni a vén boszorkányt.


Ugyanis, most ideológiailag ő áll a fallosz rossz végén.

2017. jan. 21. 18:03
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

"Nem vagyok Fideszes vagy Jobbikos, pusztán jobboldali, akinek töke ki van a liberálisokkal, meg a magukat jobboldalinak kamuzó liberálisokkal."


Ja, értem. Akkor hadd pusztuljon a világ, utánam a vízözön, csak a liberálisok is dögöljenek meg?

2017. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Kultúrmarxisták a liberálisok, akik sokszínű,afrikaiakkal,arabokkal teli társadalmat akarnak.

Bár, én társdalomnak nem nevezném azt.

2017. jan. 21. 18:04
 9/30 A kérdező kommentje:

"Ja, értem. Akkor hadd pusztuljon a világ, utánam a vízözön, csak a liberálisok is dögöljenek meg?"


Nem.De jó lesz, hogyha végre valaki megleckézteti őket.


Éveken keresztül tűrni kellett a liberális agymenést,alázást.Most, fordul a kocka.

2017. jan. 21. 18:06
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

"Komolyan te azt hiszed, hogy Trump bácsi akármit megcsinálhat majd? Ugyan már."


Nekem eddig nagyon úgy tűnik, hogy bármit megtehet.

Én azt sem akartam elhinni, hogy a republikánusok őt indítják, azt meg főleg nem, hogy ő nyert.

2017. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!