Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európában miért ünneplik...

Európában miért ünneplik Trump beiktatását?

Figyelt kérdés

Miért érdekli annyira az európai átlagembert? Oké,hogy a világ "legerősebb" országa az USA(fontos az idézőjel) és egyben főszövetségesünk a Nagytesó,de ez a szövetség pusztán érdekjellegű. Európa csupán érdekszféra,semmi több.

Szóval most nem csak Trumpról van szó,hanem magáról a beiktatásról,az Egyesült Államokról. Messiásként ünnepelünk egy országot,amelyik a fél világot szétbombázta.

Komolyan nem értem. Az emberek ennyire szűklátóak?



2017. jan. 21. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Én nem ünneplem. A begyepesedett emberek ünneplik csak.

Én látom, hogy egy felelőtlen, bunkó pojáca lett megválasztva a nyugati világ élére.

2017. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom ki hogy van vele, de tegnap mikor beszélt a tv-ben felálltam,és kihúztam magam.

Büszkén néztem ahogy beszél, és az járt a fejemben, most végre újra jön az aranykorszak az usa-ban(70-80as évek).

A végén durrant egy pezsgő is.

Ha tehettem volna, elutaztam volna a beiktatási ceremóniára, de sajnos már előre le volt foglalva minden szállodai szoba.

2017. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De Budapesten is parádéztak. És most nem csak Trumpról beszélek,hanem magáról az USA-ról.
2017. jan. 21. 20:08
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

#2


Pontosan erről van szó.

Egyszerűen agybetegek vagytok.

2017. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Nem tudom ki hogy van vele, de tegnap mikor beszélt a tv-ben felálltam,és kihúztam magam.

Büszkén néztem ahogy beszél, és az járt a fejemben, most végre újra jön az aranykorszak az usa-ban(70-80as évek).

A végén durrant egy pezsgő is.

Ha tehettem volna, elutaztam volna a beiktatási ceremóniára, de sajnos már előre le volt foglalva minden szállodai szoba."


Na erről beszélek...

Mit érdekel téged egy kizsákmányoló ország?

1920-as évektől kezdve,tehát lassan 100 éve ugyanaz a forgatókönyv megy.

De igazad van,ünnepeld. Biztos exportra termelik a híres demokráciájukat.

2017. jan. 21. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

"Nem tudom ki hogy van vele, de tegnap mikor beszélt a tv-ben felálltam,és kihúztam magam.

Büszkén néztem ahogy beszél, és az járt a fejemben, most végre újra jön az aranykorszak az usa-ban(70-80as évek).

A végén durrant egy pezsgő is.

Ha tehettem volna, elutaztam volna a beiktatási ceremóniára, de sajnos már előre le volt foglalva minden szállodai szoba.

"


Na itt a válasz.Ilyen emberek között élünk.

2017. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Bocs, lemaradt.

Kettős állampolgár lennék.

Gondolom így már érthető:)

2017. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
És mondtad közben Trumpnak, hogy "Hail Victoria!"
2017. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

értsd már az iróniát:D


Szerintem tized annyi embert se mozgatott meg Trump győzelme vagy beiktatása mint mondjuk egy újabb Barca vagy Real bajnokok ligája győzelem. Szóval én nem nagyon érzékelem ezt az ünneplést.

Az meg hogy mindenki vár valamit természetes, mert mint te is írtad az érdekszférájuk vagyunk, szóval az hogy ők mit csinálnak az komoly kihatással van a mi életszínvonalunkra és lehetőségeinkre is.

2017. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg az a szűklátókörűség, ami -tisztelet a kivételnek- a magyarok mentalítására jellemző, hogy ránk semmi nem tartozik, ami nem magyar. Ránk csak az tartozik, ami magyar, de néha még az se. Egyébként mit foglalkoznánk külföldi dolgokkal? Hogy merészelsz érdeklődni amerika iránt, hisz semmi közöd hozzá!
2017. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!