Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Láttod esélyt rá, hogy Trump...

Láttod esélyt rá, hogy Trump ellen a következő 4 évben valaki merényletet fog elkövetni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 17:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Láttok
2017. jan. 22. 17:52
 2/14 anonim válasza:
65%
Esély az van.
2017. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem orbán ellen és szerintem én.
2017. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Mindig belefér, hogy megpróbálják megölni az aktuális amerikai elnököt, nem véletlenül a legjobban védett személy a világon. Trump esetében különösen forró a helyzet, nem is tudom mikor volt az ellenzéki tábor utoljára felháborodva ennyire az elnökválasztás eredményén. De így sem garantált, hogy egyáltalán megkísérel valaki merényletet (már csak azért is, mert a Trumpot leginkább ellenző társadalmi réteg kifejezetten elveti a fegyverhasználatot), de ha meg is próbálja valaki, akkor is kevés a siker esélye. Persze ki tudja mit hoz a jövő.
2017. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Elképzelhető.
2017. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Kevesebbért is lőttek már rá amerikai elnökre
2017. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Abból kiindulva, hogy milyen indulatokat váltott ki a győzelme, nem tartom kizártnak.
2017. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Azt biztosan tudom hogy az ilyen kérdezőket, listázzák, és ezután kiértékelik(online profil, életmód hasonlók).

Aki érdemleges választ ad ilyen kérdésre, szerintem azokat is.

2017. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

A CIA-nek nyilván nincs jobb dolga, mint a gyakorikérdéseket böngészni, hogy melyikünk tervez merényletet trampli ellen.:D

De csak hogy lásd milyen bátor vagyok: Osama, ISIS, bomba, Allah, TNT, Trump, fegyver, puska, pisztoly, halál, gyilkol, merénylet.


Holnap majd írok, hogy bevittek-e. Ha nem reagálok mondjátok meg a feleségemnek, hogy szeretem!

2017. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A CIA-nek nyilván nincs jobb dolga,"


Nem csak az van a világon.

Ebben az országban is vannak hasonló szervek.

2017. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!