Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kell bemocskolni mindenk...

Miért kell bemocskolni mindenkit aki a második világháborúban a tengelyhatalmak oldalán állt?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni a második világháborúról, szeretem nézni a második világháborús dokumentumfilmeket. A múltokor ám kiakasztott amikor a tv-ben egy dokumentumfilmben Erwin Rommelről azt állították hogy igazából idegbeteg barom volt, hogy gyenge stratéga volt. Miért kell így mocskolni mindenkit aki csak a hazájáért harcolt? Azt megértem hogy Hitlert mocskolják a haláltáborok miatt, de a katonák az országukért harcoltak!

#világháború #Erwin Rommel #A Sivatagi Róka
2017. jan. 22. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert ezt parancsolta a tengelykezű félember.
2017. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy kicsit is utánaolvasott, tudja hogy Rommel kiváló stratéga volt, és az első világháborúban is hősiesen helytállt (Ezt azért emeltem ki, mert ott ténylegesen frontszolgálatot látott el, meg rohamcsapatot vezetett, szóval fütyültek a golyók a feje fölött rendesen...)
2017. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Én azt sem értem meg mikor Hitlert mocskolják. Ilyen olyan betegségei voltak, végigjárta az első háborút, gáztámadásban sebesült, kinyírtak körülötte mindenkit. Megnézném azért a nagyarcú parasztokat ők milyen állapotban jönnének ki a kórházból.
2017. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Melyik műsorban mondták ezt, mert én szoktam nézni és több csatornán is láttam már róla dokumentum filmet, de egyikbe sem mondtak ehhez hasonló dolgot.
2017. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de rohadtul zavar hogy akik nincsenek otthon a világháborúban és éppen rákapcsolnak erre a "dokumentumfilmre" nekik az marad meg hogy az összes német idióta idegbeteg rasszista szemét volt.
2017. jan. 22. 18:10
 6/19 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megtudni a címét, a Viasat History-n ment ez tuti.
2017. jan. 22. 18:11
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Mért, Hitler nem frontszolgálatot látott el? Ő még csak igazán. Ez a sok fosos akik meg ma pampogtak ott szartak volna be maguk alá.
2017. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
"....csak a hazájáért harcolt......" hát igen persze lehet a lerohant Franciaországot, É-*Afrikát meg a megszállt Normandiát is az ő "hazájának" tekinteni, bár eléggé cinikus hozzáállás. Olyan ez, mint hogy ami közös, az az enyém is, ami meg az enyém, ahhoz senki másnak nincs köze okfejtés.
2017. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Kezdődik már a pampogás.
2017. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

"Én azt sem értem meg mikor Hitlert mocskolják. Ilyen olyan betegségei voltak, végigjárta az első háborút, gáztámadásban sebesült, kinyírtak körülötte mindenkit. Megnézném azért a nagyarcú parasztokat ők milyen állapotban jönnének ki a kórházból."


Egyszer már reagáltam erre, de moderátorok valamiért törölték, úgyhogy szeretném hangsúlyozni még egyszer, hogy EGY PÉLDÁT SZERETNÉK SZEMLÉLTETNI. Nem tudom mi a gond vele.

Szóval, a te eszmefuttatásodat követve ha valaki besétálna hozzátok és a szemed láttára legyilkolná a családodat, mert PTSD-ben szenved akkor egy rosszt szót nem szólná róla? Esetleg még a vállát is megveregetnéd, nem?

2017. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!