Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi volt ez a nagy összeborulás...

Mi volt ez a nagy összeborulás Moszkvában?

Figyelt kérdés
Soha nem látott nemzetközi részvétel volt a mai brezsnyevista stílusú győzelmi díszszemlén. Parádézó csapatokat küldött a FÁK országokon kívül, Anglia, Amerika, Franciaország és Lengyelország is. Részt vett Angela Merkel (ez különösen bizarr, merthogy az ő legyőzésüket ünnepelték), a kínai, a cseh, a szlovák, a lengyel elnök, V. Jaruzelski, I. Mihály volt román király és még sokan mások.
2010. máj. 9. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Annyit megjegyeznék, hogy (hivatalosan) nem Németország, hanem a náci rezsim legyőzését ünneplik, azt meg a mai németek sem csipázzák, úgyhogy semmi visszatetsző nincs abban, hogy Angela Merkel is ott volt.

Amúgy pedig diplomáciai gesztus.

2010. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Kíváncsi vagyok, mekkora felháborodás lenne a kis netnácik részéről, ha valaki felvetné, hogy nekünk is meg kéne emlékezni róla.
2010. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Ezaz! A hidegháború óta végre barátkozik a kelet és a nyugat. Jó úton haladunk a Földkormány, vagy legalábbis először egy USA-EU-Oroszország szövetség felé.


Hajrá béke! Hajrá racionalizmus!

2010. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
azt eddig senki se írta le, hogy németország a háború óta folyamatosan cionista irányítás alatt van. ha a németek ismernék a valódi történelmet, illetve nem bábokat raknának a parlamentbe akkor nem mentek volna el. most nem a németek meg sokan vettek ott részt, hanem a cionisták(képviselet) és az teljesen más.
2010. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Na, megint jönnek az antiszemiták!

Komolyan! Nektek nincs jobb szórakozásotok?

2010. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:46


kikérem magamnak, antiszemét vagyok! egyébként meg az arabokkal nincs túl sok problémám.


de ha ennyivel intézted el a válaszod,akkor valószínűleg volt igazság a gondolatmenetemben még szerinted is. tudod mint amikor kiderül a lánytesóról valami és valami ilyesmit reagál hogy nemiiiis. kb ennyi a szintetek

2010. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdekesek voltak a válaszok, bár én nem ebbe a cionizmus-antiszemitizmus vonalba helyeztem volna ezt a parádét, bár még ez is lehet. Nekem inkább az volt a benyomásom, hogy itt most Oroszországot akarták megtámogatni, mellette akartak demonstrálni a parádé külföldi résztvevői, amit nem nagyon értek, hogy miért kell. Várnék még további szempontokat, ha van.
2010. máj. 9. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Erőfitogtatás, kinek milye van. Komolyan ezek a fegyverek mint vmi pénisznövelő eszközök:)
2010. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végre győzött az értelem. Egy Földön élünk, nincs a közelben másik bolygó, ahova mehetnénk, egységben és békességben kell élni.

Mélységesen utálom azokat, akiknek szúrja a szemét az, ha mások megbékélnek, úgyszintén azokat is akik folyamatosan az ellentéteket szítják, mint a most hatalomra került orbánisták, meg semlyénisták.

2010. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is az a véleményem, hogy a zsidók beállították a holokauszt intézményt és azóta mindig megrendezik valamilyen formában a világon a megemlékezést, hogy minél többen érezzék a lelki ismeret furdalást a történtekért és senki ne kérdőjelezze meg, hogy jogos-e a sok kárpótlás felvétele és a világ sakkban tartása a banki eszközök útján. Ilyenkor elvárják a tőlük nem független kormányok vezetőit, hogy mellettük demonstráljanak.

Persze nem azt állítom, hogy nem voltak munkatáborok, hanem azt tartom gusztustalannak, hogy beállították magukat ezzel a "világ áldozatának" és ha valamivel megvádolod őket pl.: uzsora kamat, népirtás, korrupció, akkor antiszemita vagy, meg kirekesztő, meg netnáci.. stb. Ez a cikk nem említi őket, de mivel a világ bankjainak a 94 %-a van zsidó tulajdonban ezért csak következtetni kell.

[link]

2010. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!