Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a hülyeség, hogy az...

Mi ez a hülyeség, hogy az 1999-es oroszországi terrortámadásokat/robbantásokat az oroszok követték el maguk ellen?

Figyelt kérdés

A 444-en olvastam róla először, aztán Gulyás Márton is ezt népszerűsítette egy videójában.

Akik ezeket hülyeségeket kitalálják, azoknak nincs életük, családjuk, barátaik. Máskülönben nehéz elképzelni, miért találnak ki ilyen idióta összeesküvés-elméleteket.



2017. márc. 9. 16:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A Wikipédiát bármelyik idióta szerkesztheti...
2017. márc. 9. 18:36
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán, hogy lehet komolyan venni a számjegyű viccoldalt? :D Szerintem ha kérdést írnak akkor is hazudnak.
2017. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

"A Wikipédiát bármelyik idióta szerkesztheti..."


Végülis csak hosszabb és össszeszedettebb szócikk mint bármi más, több száz forrással.

2017. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Azért elég szánalmas a kérdező is hogy erre recskázik :D
2017. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom miért lenne annyira meglepő, hogyha kiderülne igaz az elmélet. Elég sok hasnoló önmerénylet történt már a történelembe, ahol bevállaltak simán egy ilyet, ráadásul most az oroszokról és azonbelülis Putyinékról beszélünk. Az oroszok külön fogalom, az oroszokon belül meg Putyinék külön fogalom. Szóval simán elképzelhető, nem kell annyira félteni Putyint, hogy esetleg nem vállalt volna be egy ilyet.
2017. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
#15: Elég érdekes, hogy 2002 és 2010 között nem hogy szólni nem mertetek, hanem dícsértétek is az oroszokat, most meg ellenzékben őrjöngtök ...
2017. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jeffrey: Te most mit ittál/szívtál/vettél be? Mi az, hogy 2002 és 2010 között szólni nem mertünk? Kik? Miért van nektek olyan elképzelésetek, hogyha valaki nem ért egyet veletek akkor az egyből egy balliberális bérkommentelő? Megsúgom, nem tartozok egyik oldalhoz se, tudom ez nektek meglepő, mert a világrendetekben csak jobboldaliak és balliberálisak vannak.
2017. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!