Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Felvidéki magyarok mit szóltok...

Felvidéki magyarok mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 13. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

már csak azért is megkapják :D


féljenek a slotákok csak

2010. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 titak ***** válasza:

Miért olyan fontos téma ez most a fidesznek? Megkérdezték a kintélőket is, vagy csak önérdekű reklámfogás az egész.

Én például nem fogom kérni, pedig magyarabb vagyok a MO-n élőknél.

felvidéki

2010. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Pedig a te érdeked lenne, hogy könnyebb dolgod legyen Mo.-on, de ha neked nem kell, te tudod. És nem a fidesznek fontos, hanem a magyarok úgy gondolják, ideje lenne már jelezni a határontúliaknak, hogy nem felejtettük el őket. Ez az összetartozás jele. Nem tudom, hogy lehetsz magyarabb mindenkinél, ha nem vállalsz közösséget a magyarsággal.
2010. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megkérném az mszp-seket, hogy ne adják ki magukat felvidékieknek. Vagy ha ezt teszik, legalább ne írjanak ékezetes betűket, mert kilóg a lóláb :D
2010. máj. 13. 11:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Megint kezdődik egy "ki mennyire magyar, ki mennyire szolgálja a magyarságot" féle újabb felesleges vita...
2010. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Slota egy magyarellenes .....! Uszítja a két népet egymásellen csak észre kellene venni! És ezen változtatni!
2010. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

"Én például nem fogom kérni, pedig magyarabb vagyok a MO-n élőknél.

felvidéki"



szerintem te ne beszélj a határon túliak nevében


oké?

2010. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Én a Felvidékről származom,de már két éve itt élek,és támogatom a kettős állampolgárságot,a szlovákok csak kussoljanak,eleget ártottak már nekünk.
2010. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Felvidéken lakom én is, és szerintem nem fog minket hátrányosan érinteni ha felvesszük a kettős állampolgárságot, úgy tudom más európai országokban is alkalmazzák, és nincs semmi gond. Az Új Szóban (felvidéki magyar napilap) azt írták, hogy így nem szavazhatunk Szlovákia nevében az európai parlamenti jelöltekre, de kit érdekel, ha nem szlovákként vagyok európai polgár, hanem magyarként. Most lesznek Szlovákiában a választások és a Ficó és a Slota bandája biztos el akarja tussolni a görögöknek nyújtott támogatást, meg a korrupciós ügyeket, ezért szórakoznak a követségekkel.

Örülök, hogy Magyarországon a FIDESZ került hatalomra az MSZP kormánya helyett, mert az utóbbi nem sokat tett a határon túli magyarokért. Tudtommal a FIDESZ az elsők között foglalkozik majd a kettős állampolgársággal.

a kérdezőnek: magyar vagyok, ezért magyar billentyűzetet használok :D

2010. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bumbi02 ***** válasza:

Megkérném az mszp-seket, hogy ne adják ki magukat felvidékieknek. Vagy ha ezt teszik, legalább ne írjanak ékezetes betűket, mert kilóg a lóláb :D


ennyiböl megkérném a fideszeseket és jobbikosokat h ne adják ki magukat felvidékinek.


nehéz elhinni hogy van akit nem izgat a kettős állampolgárság? 1 dologra jó csak, szavazatot szerezni vele....

2010. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!