Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jan slota és robert fico őrült?

Jan slota és robert fico őrült?

Figyelt kérdés
A kijelentéseik mélyen magyarellenesek, nevetséges, hogy a háborús uszításaik, a történelmi személyiségeink ócsárlása miatt még nem vágta őket szájon senki! Mitől ennyire népszerű a magyarutálat? A szlovákoknak egyáltalán mi okuk van utálni a magyar állampolgárokat? Semmi rációt nem látok benne! (Nekem speciel semmi bajom a szlovákokkal!)
2010. máj. 13. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Itt azon megy a cirkusz, hogy kimondva-kimondatlanul arra megy ki ez az egész kettős állampolgárság dolog, hogy legyen még párszázezer jobboldali szavazó, és élénkülne a magyar kisebbségi aktivitás. Ez nem tetszik Ficonak, aki tizedannyira sem hülye, mint ahogy azt sokan hiszik,sokkal inkább egy ravasz populista taktikus. Slota, na ő egy paranoid alkoholista idióta. Vele nem érdemes foglalkozni.
2010. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én inkább attól tartok, hogy ha ez így megy tovább akár hadat is üzenhetnek Magyarország ellen...
2010. máj. 13. 18:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A tótoknak semmi különösebb bajuk nincsen a magyarokkal. Csak az ottani politikai vezetők hülyék. Elmesélek egy történetet, hogy a Slota most hogyan kampányol.

Kiadott egy olyan plakátot, amin egy cigány szerepel. Az van a képe alá írva, hogy ne tartsuk el azt, aki nem dolgozik, legalábbis valami ilyesmi. Ez a cigány analfabéta. Mikor lefényképezték nem mondták el neki a teljes igazságot, hogy mire is kell nekik a kép. Utólag még fel is turbózták pár tetoválással, fuxal stb...

Ez a cigány feljelentést tett a Slotáék miatt. Benézte, mert amit aláírt szerződést, benne volt, hogy nem teheti meg. [mivel az aláírással ebbe is beleegyezett]

Slotáék munkát ajánlottak a cigánynak!

Értitek... egy ilyen plakát és a rasszista megnyilvánulásaik után munkát ajánlottak neki.

Nem véletlen. Két lehetőség van.

- Elfogadja a munkát. (tudjuk, hogy nagyon sok cigány nem szeret dolgozni

- Nem fogadja el. Slotáéknak duplán igazuk lesz. Fel tudják majd mutatni ezt is, hogy felajánlották a cigánynak a munkalehetőséget, de ő nem élt vele.


Most a legújabb plakátjukon az szerepel, hogy "Pozsony? Nem! Bratislava!".

2010. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

"A kérdező kommentje:

Én inkább attól tartok, hogy ha ez így megy tovább akár hadat is üzenhetnek Magyarország ellen..."


persze, nekünk támadnak mind a 11 tankjukkal, felrúgva az összes NATO, EU és ENSZ egyezményt...

2010. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:31

Egy nyelvtörvény után... mindent megengednek maguknak...

2010. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

Én inkább attól tartok, hogy ha ez így megy tovább akár hadat is üzenhetnek Magyarország ellen...


Minden rosszindulat nélkül, egy átlagos tájékozottságú 14 éves akciómagyar lehetsz, ha ilyet írsz. Kb három percen belül zúdulna rá az összes nemzetközi szerződés katonai egységének szép része, amiben benne vagyunk.

2010. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem őrültek. Csak nacionalisták.

Amúgy nálunk a Jobbik pont ugyanezt csinálja.

Miért nem vágta még szájba senki Vonát és társait a szlovákok és románok elleni háborús uszításért?

Mitől ennyire népszerű a szlovák- és románutálat Magyarországon?

A magyaroknak egyáltalán mi okuk van utálni a románokat és a szlovákokat?


Mellesleg az utolsó kérdésedre a válasz:

Félnek, hogy visszavesszük a tőlünk elcsatolt területeiket (ami Szlovákia esetében az egész országukat jelenti). Szerintem te is be lennél fosva a magyar politikusok helyében, hogyha Ausztriában még mindig lennének olyan politikai hangok, amik a Habsburg Birodalom visszaállítását akarják.


az ötödik lovas

2010. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

"Én inkább attól tartok, hogy ha ez így megy tovább akár hadat is üzenhetnek Magyarország ellen..."

Azzal a hadseregükkel, ami van? Megesszük őket reggelire. :D

Na jó, ez túlzás, de nem érnének el vele túl sokat.


"A tótoknak semmi különösebb bajuk nincsen a magyarokkal."

Azért ezzel vitatkoznék, de az tény, hogy kisebbségben vannak a soviniszta nacionalisták. A többségnek valóban semmi baja velünk.


"Kb három percen belül zúdulna rá az összes nemzetközi szerződés katonai egységének szép része, amiben benne vagyunk."

Én nem hiszem, hogy bárki is kiállna értünk, de tény, hogy a szlovákok ezt tuti nem mernék megkockáztatni. CSak Fico és Slota szája nagy.


Az ötödik lovas

2010. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

"Miért nem vágta még szájba senki Vonát és társait a szlovákok és románok elleni háborús uszításért?"


Nah ez nekem új. Beavathatnál hol nyilatkozott ilyet Vona. Látszik hogy teljesen átmosták az agyad.


Mellesleg Slota egy paranoiás, alkoholista idióta, nem kell vele foglalkozni. A Szlovák Nemzeti Párt egyáltalán nem nacionalista, hanem soviniszta. Na ők tényleg a gyűlöletre építenek, és ezen nem nagyon lehet vitatkozni.

2010. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Mindkettő egy gonosz és agresszív sz@rházi, senkiházi!
2010. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!