Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyik országnak...

Szerintetek melyik országnak lehet először muszlim vezetője Nagy-Britannia, Franciaország, Németország, Olaszország, Oroszország, USA közül?

Figyelt kérdés
Mindegyik országban gyorsan nő a muszlim népesség aránya, de figyelembe kell venni a közvélemény konzervativizmusát, toleranciáját is.

2017. máj. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hit vagy származás...?

2017. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
franciska
2017. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Én Nagy-Britanniára tippelnék, vagy USÁ-ra. Ugye USA-ban mindent tesztelnek, ott volt fekete is először. Most próbálkoztak klimaxos háború támogató szatyorral, lehet a következő valami effendi lesz.
2017. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Londonban már most muszlim főpolgármester van és elég sok parlamenti képviselő is az, szóval Nagy-Britanniára tippelnék, ott sokkal inkább elfogadottabbak hagyományosan is.
2017. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4#

3-as vagyok. Nekem is a britekre ez ugrott be.

2017. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
London főpolgármesterére alapozva, én is a britekre szavazok.
2017. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

,,Most próbálkoztak klimaxos háború támogató szatyorral, lehet a következő valami effendi lesz."

Azt ugye vágod, hogy Hillaryt senki se támogatta? Még az addig Demokrata szavazók se mentek el miatta szavazni? Legnagyobb támadói nem a Republikánusok, hanem a Demokraták voltak, ők jobban kritizálták őt a kampány alatt, mint Trump. Még az előválasztási csalást is a Demokraták kezdték el felemlegetni, mivel annyira népszerűtlen jelölt volt, hogy túlságosan hihetlenül hangzott a győzelme. Trump ezért tudott győzni, mert olyan drasztikusan lecsökkent a Demokrata szavazók száma. Jó lenne, ha már befejeződne ez a ,,egy klimaxos öregasszonyt akartak támogatni" szöveg (nem a megfogalmazással van baj, tényleg az), mivel ahogy írtam még a Demokraták többsége se akarta Hillaryt.

2017. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!