Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed Benjamin H....

Mi a véleményed Benjamin H. Freedman (igen, zsidó) 1961-es washingtoni beszédéről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qHl6p0xR_kE&feature=related


ő is állította, hogy a bizonyítékok a birtokában vannak, én is utánanéztem és valóban igaz a balfour deklaráció és a levél lord rothschildnak. ezek után rakjuk hozzá hogy a zsidóság 1933 ban hadat üzen németországnak(úgy, hogy még országuk sem volt), világméretű bojkott, -> antiszemitizmus. ezek után kérdem én nem volt jogos? most ne a Holokauszt™ ről beszéljünk. hanem az az előtti bánásmódról. felvet ez viszont még egy kérdést: hogy volt képes egy állítólag asszimilálódott zsidóság világméretű bojkottot tartani a német áruk ellen? de persze hülyeség ez a zsidó világösszeesküvéses dolog én meg antiszemita náczi vagyok igaz? :)


2010. máj. 16. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Ismerem, és érdekes tényleg. Az eddig is egyértelmű volt, hogy nem minden úgy történt, ahogy mondják.

History is written by the victor

2010. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Viktor írja a történelmet? :D
2010. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Én ezt tartottam furának, mikor olvastam:


1939. október 22.-én Lionel de Rotschild, mint Nagy-Britannia és Írország cionista szervezeteinek tiszteletbeli elnöke, Churchill titkárával,- John Colville-val - szemben azon követelésnek adott hangot, hogy a háború céljaként:


"Németországot a zsidókra kell hagyni, és a németeket pedig a világ más népei között szétszórni, szétosztani." (John Colville: "Downing Streeet Tagebücher 1939-1945", Siedler Verlag, Berlin 1988, 31. oldal)

2010. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:52


igen, ezt én is olvastam, érdekes még ehhez kapcsolva a hitler féle idézetek melyek szerint ha a zsidóság belerángatja németországot egy háborúba... stb. ha kéritek, megkeresem az idézetet

2010. máj. 16. 18:07
 5/14 anonim ***** válasza:
légyszi, nagyon érdekelne.
2010. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Kezdem megérteni, hogy Hitler igazából nem volt rossz ember. Az átlag zsidó se sokkal jobb mint a hatalmi helyzetben lévő cionisták. Csak nem mindenkinek adatott meg a pénz és a hatalom, de ők is ugyanezt csinálnák.

Erről volt is egy felmérés, hogy az átlag izraeli zsidó gyengének tartja a kormány fellépését a palesztinokkal szemben.

2010. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1939 január 30-i beszéd (erre szoktak hivatkozni a holokauszt vallás hirdetői): "Ha a nemzetközi finánczsidóságnak sikerülne Európában és azon kívül a népeket világháborúba taszítani, akkor ennek eredménye nem a Föld bolsevizálódása, és ezzel együtt a zsidóság győzelme lenne, hanem a zsidó faj megsemmisülése Európában."
2010. máj. 16. 19:28
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig kommenteket, és hogy feláldoztatok fél órát az életetekből az igazság kiderítésére. már csak a 67%ost és még néhány embert várok, aki majd félremagyarázza az egészet :)
2010. máj. 16. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Megy a kedvencek közé a kérdés! :)
2010. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a videóban benne van hogy a zsidók paktumot kötöttek az angolokkal ha megnyerik a háborút övéké lesz Palesztina a háború után. Háború után mégsem kapták csak 30 évvel később nem voltak emiatt a a zsidók berágva az angolokra?
2010. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!