Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Legyen MALÉV repülőjárat...

Legyen MALÉV repülőjárat Ungvárra, Kassára?

Figyelt kérdés
Szerintem ha a nemzeti érdekeket nézzük, még ha veszteségesen is, de jó lenne, ha lenne MALÉV repülőjárat minden külföldi magyarlakta fővárosba. Sőt továbblépve, lehetne pl. Kassa-Marosvásárhely, vagy Pozsony-Marosvásárhely, Ungvár-Pozsony, vagy Ungvár-Szabadka járat is, mintha csak belföldi járatok lennének. Nemzeti érdekeket vezérelve jó ötlet szerinted?
2010. máj. 20. 05:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
a nemzet érdeke szerintem az, hogy nem szórjuk a pénzt feleslegesen...
2010. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Na most nem tudom, hogy ezknek a városoknak van-e egyáltalán repterük, ami fogadná a gépeket, de ettől most tekintsünk el.


Egyébként szerintem nem érné meg, mert nem hiszem, hogy olyan nagy igény mutatkozna ezekre a járatokra. Egyrészt nincsenek nagy távolságok a fenti városok között, amit közúton vagy vasúton ne lehetne kényelmesen áthidalni. Másrészt nem vagyok benne biztos, hogy oly sok ember akar innen Ungvárra, vagy Kassára (marha közel van), vagy Pozsonyból Marosvásárhelyre, vagy Ungvárra, vagy Ungvárról Szabadkára repülni, egyáltalán odautazni.

2010. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Persze, meg lehetne Budapest-Debrecen is.

Asszem volt is valamikor:).

2010. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Mármint az előzőt iróniának értettem, ez nem Amerika, hogy repülővel kelljen elmenni egyik városból a másikba.
2010. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
0%
Budáról Pestre ne legyen?
2010. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mi a bajotok ezzel az ötlettel? Ha annyira elindult Magyarország a NAGY ŐSMAGYAR EGYSÉG megteremtésének irányába, akkor ennek egyik előfeltétele a végekkel való hatékonyabb kapcsolattartás. Csupán ebből az elgondolásból tettem fel ezt a kérdést. Mindemellett teljesen szimbolikus jelentése is lenne ezeknek a járatoknak. Ha már nem tudjuk a határokat eltüntetni, legalább a levegőben is legyenek átjárhatók.

Nem kerülne annyira sokba ezeknek a repülőjáratoknak fenntartása, hacsak nem emeletes repülő járna (persze ez képtelenség, mert kis repülőtereken nem tudnak nagy gépek leszállni).

Marosvásárhelyre van rendszeres repülőjárat, ebből kiindulva adtam az ötletet, hogy legyen minden nagyobb határon túlra szakadt magyar városba repülőjárat.

2010. máj. 22. 06:46
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

De mi értelme ennek a szimbólumnak, ha senki nem használja?

Ennyi erővel építsünk a Hősök Terére egy hatalmas Nagy Magyarország emlékművet színaranyból.

2010. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerinted senki nem utazna repülővel azokba a városokba?
2010. máj. 23. 08:32
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
:) Te most ha ezt komolyan gondoltad, akkor menj orvoshoz. Ha nem, akkor hahahaha.
2010. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:53


Ungvár 300 km-re van Budapesttől, Bécs 200-ra. Bécsbe van repülőjárat, Ungvárra pedig nem lehet mert közel van ?

2010. jún. 29. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!