Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit kellene tenni Észak-Koreával?

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Mit kellene tenni Észak-Koreával?

Figyelt kérdés
Megtorpedózta a déliek hajóját és különben is...
2010. máj. 21. 21:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%

amíg minket békén hagynak, semmit!

talán küldeni kéne rájuk cigányokat magyar zászló alatt, had lássanak mán csatamezőt!

2010. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Észak-Korea sorsa Kína kezében van. Senki más nem tud tenni semmit, még Amerikai se, mert az út oda Kínán keresztül vezet. Kína viszont órákon belül le tudná kapcsolni a lélegeztetőgépet, de nem akarja. Nem tudom egyébként, hogy tényleg útban vannak-e annyira valakinek. Dél-Koreának biztos, bár ők is retteghetnek, ha netán egyszer a nyakukba zúdúl ez a koldusszegény rokon.
2010. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de az tuti hogy az USA kiéheztetős taktikája nem működik az ilyen országok ellen.
2010. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
21.51: Már csak azért sem, mert Észak-Koreának a világ Kínán kívüli részével semmiféle érdemi gazdasági kapcsolata nincs. Különösen Amerikával nincs, tehát Amerikai így biztosan nem tud hatni. És valóban, a pénzük, a segélyük se fontos. Az ottani vezetés meg tudja engedni magának simán azt is, hogy 1-2 millió ember éhen haljon.
2010. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
38%
Azt, amit Irakkal. Lebetonozni, és parkolót csinálni a helyén.
2010. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
37%
(Az amerikai elnök voltam. :D)
2010. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%
Észak Koreának remélem sikerül egyesíteni a koreai népet
2010. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 BlackSword ***** válasza:
48%

ma 22:27!

Reméllem soha, de soha nem lesz igazad... De ezt ismételd meg Dél-Koreában a nyílvánosság előtt, vagy bárhol ahol normális felfogású emberek élnek... Miért akarsz milliókat (a dél-koreaiakat) az éhezésbe, a nyomorba és a rabszolgaságba taszítani???


Mit kéne tenni Észak-Koreával??? A vezetőket likvidálni... Minden áron...

2010. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
6%

" 59%"



elég hamar 0 tál :)

2010. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 BlackSword ***** válasza:
60%

ma 00:30!

Nem azt mondtam, hogy nem kéne egyesíteni Korát, de talán nem egy kommunista diktatúrában, ahol a másként gndlkodókat koncentrációs táborba zárják, és a lakosság csak a nyomrban tud közösködni... És akkor engem kell lehúzni... Érdekes... Nem tudom, hogy Te mit szólnál hozzá, ha itt Magyarországon is ez lenne... És az is elárul valamit, hogy az aknazár ellenére is próbálkoznak a szökéssel...

2010. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!