Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik éltetik az észak-koreai rendszert és "a globalizmus elleni harc legfőbb bástyájának" nevezik?

Figyelt kérdés

Találkoztam itt a fórumon nemegy olyan emberrel, akik szeretik Észak-Koreát, mert nem engedik, hogy a népesség amerikanizálódjon, a Jobbikhoz hasonlítják, és azt mondják, hogy ők a "világ legfőbb bástyái az ameri-zsidó világuralom ellen."


Szerintem undorító, dacos és gyerekes emberek az ilyenek, akiket nem érdekli, hogy szenved egy nép, csak az érdekli, hogy nehogy kapcsolatba kerüljenek az amerikai és globális kultúrával.


2010. máj. 22. 13:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiköltöztetném őket egy hónapra egy ottani faluba, megtudnák milyen áram, víz, gáz és elegendő élelem nélkül élni, viszont napi szinten isteníteni kell Kim Dzsong Il-t. Szuper lehet...
2010. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Ez hülyeség.


Az új erő Oroszországban, Kínában és Iránban rejlik.

2010. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Irán?


Szar gazdaság, szar élet, terroristákkal van tele, és keresztényeket szoktak felakasztani.

Éljen az új erő!

2010. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Koreát azért ne hasonlítsuk össze a Jobbikkal.

Elég szar lehet totális kommunista világban élni ahol napról napra kell élni, és figyelni arra nehogy valami paraszt feljelentsen állam ellenes bűncselekményért.

2010. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Koreát azért ne hasonlítsuk össze a Jobbikkal.

Elég szar lehet totális kommunista világban élni ahol napról napra kell élni, és figyelni arra nehogy valami paraszt feljelentsen állam ellenes bűncselekményért."


Elég szar lehet totális keresztény világban élni ahol napról napra kell élni, és figyelni arra nehogy valami bibliabújó feljelentsem vallás ellenes bűncselekményért.

2010. máj. 22. 14:18
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

"Az új erő Oroszországban, Kínában és Iránban rejlik."


Kína GDP-je (milliárd dollárban): 4900. Ez a harmada az amerikainak, egyenlő a japánnal, vagy fele a négy nagy EU-gazdaság együttes értékének.

Oroszország GDP-je kb. 1250 mrd dollár, ami valamivel kevesebb, mint Spanyolországé.

Irán GDP-je 330 mrd dollár, ami kevesebb a norvég vagy a görög adatnál.


"Új erők"... hogy ne nevessek.


"Szerintem undorító, dacos és gyerekes emberek az ilyenek"


Nem undorítóak és dacosak, de gyerekesek. Az egész jobbikizmus egy infantilis jelenség.

2010. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Észak-Koreával foglalkozom, így kiterjedt ismeretekkel tudom, határozottan, teljes bizonyossággal kijelenteni: szar ott az élet.
2010. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

"Elég szar lehet totális keresztény világban élni ahol napról napra kell élni, és figyelni arra nehogy valami bibliabújó feljelentsem vallás ellenes bűncselekményért."

A Jobbik senkire nem akarja ráerőltetni a vallást!

Én is jobbikos vagyok, de nem vagyok templomba járó ember. :P

2010. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"A Jobbik senkire nem akarja ráerőltetni a vallást!

Én is jobbikos vagyok, de nem vagyok templomba járó ember. :P"


Azt, hogy vallási alapon ellenez olyan dolgokat, mint a melegházasság, és támogatja a hittant az már a vallás eröltetése!

2010. máj. 22. 14:54
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

De soha az életben nem fogsz látni Árpád-sávos hittérítőket!

A melegeket amúgy meg vallástól függetlenül rengetegen elutasítják.

2010. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!