Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan egyeztethetőek össze a...

Hogyan egyeztethetőek össze a keresztény elvekkel, és szellemiséggel a rászoruló emberek megsegítésének elutasítása, sőt az ezekkel a tömegekkel való beteges riogatás?

Figyelt kérdés
Vasárnap délelőtt elmegyünk a szentmisére, délután meg már "rettegünk",és uszítunk.
2017. nov. 26. 20:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
42%
Az én keresztény lelkem akkor nyugodt ha a szíreken Szíriában segitünk.
2017. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Igaz,egyetértek.
2017. nov. 26. 20:24
 3/45 anonim ***** válasza:
42%

Tehát ti vasárnap délelőtt elmentek a szentmisére, délután meg már "rettegtek", és uszítotok.

Ez nem helyes - ha ez volt a kérdés.


A hazánk meg maradjon a hazánk, nem kell semmiféle horda ide, csak annak kell, aki szeretné, hogy elsüllyedjen az ország.

2017. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Szerintem az egyházon belül is ez nem egy könnyű kérdés,vannak egyházi vezetők akik nagyon elkötelezettnek látszanak az emberi szolidarítás mellett,de a hivatalos katolikus püspöki kar többsége bevándorlás,és idegen- ellenesnek tűnik.
2017. nov. 26. 20:27
 5/45 anonim ***** válasza:
65%
Segíteni kell őket visszatérni Szíriába. Az iszlám államnak annyit. Haza kell menni ujjáépíteni az országot. Egyébként ha tényleg csak azok jönnének akik segítségre szorulnak az egy bőven kezelhető probléma lenne. De fél Afrika jönni akar.
2017. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Egy kicsit olyan álszentnek tűnik ez a kettősség.Vagy ilyen vagyok(templom) vagy olyan vagyok(uszító),de mindkettő?

Na,ez hogyis van?

2017. nov. 26. 20:31
 7/45 anonim ***** válasza:
28%

Miért akar minden nap valamelyik libsi önjelölt teológusnak állni? Ugyan az a libsi, amelyik eddig páros lábbal taposott, mocskolódott, uszított az egészen 30 évig a rendszerváltás után, most mégis a keresztény erkölcsért aggódik...


A migránsok nem rászorulók. A terroristák sem rászorulók. Pont. Fogjátok fel libbantak.

2017. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Érdekes a helyzet is.Összekeveredtünk.Azokat is mindenáron távol tartjuk,elzavarjuk,akik maguk is menekülnek a háborús övezetekből.Együtt kezeljük a menekülőket,és az üldözőiket.

Ez azt gondolom nem helyes.Félreértés ne essék nem vagyok migránsbarát,de ez valahogy nem stimmel,és egyre nehezebben is tartható álláspont.Nem véletlenül van a fejünk felett az EU támogatások megvonása,mint Demoklész kardja.

2017. nov. 26. 20:37
 9/45 anonim ***** válasza:
79%
Szívesen adunk hitelt arra, hogy fel tudják építeni a lerombolt házaikat a szülőhazájukban. Ez összeegyeztethető a keresztény és a zsidó elvekkel/szellemiséggel is.
2017. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
51%
Gyáva népnek nincs hazája.
2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!