Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztralia nagy es gazdag. De...

Ausztralia nagy es gazdag. De nagyhatalomnak szamit? Mekkora a sulya a vilagpolitilaban?

Figyelt kérdés

Melyik orszaggal van legjobb viszonyban? Persze le szamitva azt hogy brit dominiumos orszag...

Usa, Kina, vagy Japan?

Erdekes orszag, tetszik... Ti kimennetek lakni? Vagy aki volt mar kint mi a velemenye az orszagrol? Sok magyarral lehet talalkozni? Ugye 56 utan sol magyar emigralt, ezek be olvadtak?

Az angol leszarmazottak a doominans nepesseg?

Koszi a valaszolat a sok kerdesre!! :D


2018. febr. 22. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ausztrália nem nagyhatalom és valószínűleg esélyed sincs odaköltözni, ugyanis alig engednek be embert.
2018. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

konzervatívak

usa tartaj nyomás alatt a csendes óceán miatt

igazi angolok tök normálisak csak usa elnyomás miatt vannak marhaságaik

abból is látszik hogy jaj de nagy bogarak vannak ott a balos sztereotípia

mivel nem tudnak belekötni ahogy kanadába se tusnak csak ugye nincs teljes befolyásuk úgyhogy leakarjàk húzni

2018. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elso, tudom hogy nehez letelepedni, de eleg gunyos volt velemszemben ez a szoveg ! " eselyed sincs letelepedni"
2018. febr. 22. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem volt gúnyos. Megmondom magamról is, hogy nekem sincs esélyem, nem csak rólad. Ez nem rólad és a képességeidről szólt, hanem a bolond, ausztrál bevándorlási politikáról.
2018. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ja, amúgy mennék én is szívesen, csak hát ez van...
2018. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Gazdaságilag top 15, hadereje top 25-ben benne van, szóval nagynak nem nagyhatalom, de erős középhatalom.


Többségük angol-ír-skót-walesi leszármazott.

2018. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nem laknék ott, mert meleg és messze van mindentől. Akkor már inkább Kanada. Most Németországban élek ahol vannak ausztrál ismerőseim. Ők például azt mondják, nekik nagyon meglepő, hogy sok európai mint valami tökéletes kánaánnak írja le az országot, pedig egyáltalán nem az, és onnan sokan épp Európába szeretnének eljutni. A távolság azt hiszem megszépíti a dolgokat.
2018. febr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrália nem nagyhatalom. NATO és USA szövetséges. Gazdasága egyre jobban Kínához kötődik, természetesen ezt ők is tudják így a külpolitikát is hozzá fogják alakítani.
2018. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 másabb nem is lehetne a helyzet. Egyre ellenségesebbek Kínával szemben. A gazdasági függés csökkentésére törekednek, illetve haderőfejlesztést is folytatnak kifejezetten azért, hogy Kína erősödését próbálják ellensúlyozni.
2022. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én többször voltam Ausztráliában, nem letelepedési szándékkal. Nagyon tetszett.

Ami az 56-osokat illeti, ők már nagyon öregek, a gyerekeik teljesen beolvadtak. Az első generáció nem tud majdnem sehol teljesen beolvadni, a kérdés a második. A magyarok beolvadtak Ausztráliában a tapasztalatom szerint.


Ha tervezném a kivándorlást MO-ról, akkor Ausztrália az első vagy a második célom lenne.

2022. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!