Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki hitte volna, hogy a történe...

Ki hitte volna, hogy a történelem kevesebb, mint 100 éven belül fogja megismételni magát?

Figyelt kérdés

Ráadásul ugyanabban az országban?


Forrás: [link]


Kinek mi a véleménye erről? Nem abszurd egy kicsit?



2019. máj. 25. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Szép!

...és még mi vagyunk az antiszemiták!

Tényleg a világ már megérett a pusztulásra, halad is felé szaporán.

2019. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Döbbenetes, szerintem is. Ahogy az első írta és még minket fasisztáznak...
2019. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Majd jönnek, akik megmondják, hogy nem hiteles hírforrás a linked, vagyis nem igaz, hisz a 444 egy szót sem ejtett róla....

Ez van...

Nemcsak a zsidókkal van ez. A kölni-szilveszter után a megtámadott nők lettek a hibásak, mert kihívóan öltözködtek, meg ki voltak sminkelve...

Aztán tréningen vehettek részt, hogyan kell öltözködni, vagy viselkedni, hogy elkerüljék a támadást..,,

2019. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#4 Jöhetnek, nem érdekelnek, mert nincs igazuk :D Viszont az a vicces, hogy komolyan is gondolják, hogy amiről nem írnak, az nem is létezik.
2019. máj. 25. 17:20
 5/15 nemaRendőrség ***** válasza:
45%
Ez van ha beengednek pár millió kecsketoaszót...
2019. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ez van, ahol a magát "alternatívának" hazudó szélsőjobbos neonácikat szabadjára eresztik. A cikk is szépen leírja, hogy a támadások 90%-a a szélsőjobbhoz köthető.
2019. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

#7

És akkor ez mennyivel jobb?

És hol adsz választ az eredeti kérdésre, hogy ez ISMÉT Németországban történik?

Másutt a világban nyugodtan hordhatják a zsidók a kipát, megint a németek ...

2019. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azért lehetséges ez az egész, mert kihasználják a németek múltbeli tetteit? Bár a franciáknál is ez megy, hogy egyre több az atrocitás...


Mindenesetre érdekes, hogy ugyanott történik lényegében ugyanaz, csak most nem az állam (max részben) által, hanem a lakosság között. Más hogy látja?

2019. máj. 25. 19:07
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

"Majd jönnek, akik megmondják, hogy nem hiteles hírforrás a linked, vagyis nem igaz, hisz a 444 egy szót sem ejtett róla...."


A HVG asszem lehozta, legalábbis szerintem én ott láttam. Na ilyenkor mi van? :D

2019. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#10 Tudom, hogy nem nekem írtad, de az én szememben az van, hogy teljesen még nem vakult meg az ellenzéki média. :)
2019. máj. 25. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!