Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszes Wintermantel Zsolt...

A Fideszes Wintermantel Zsolt Újpesten a Momentumnak kampányolt, vagy az LMBTQ szavazókat akarta megnyerni?

Figyelt kérdés

Wintermantel egész Újpestet telepakolta lila momentumos színekkel az LMBTQ szekerét tolva. A lila szín mindenesetre szerintem férfiemberhez nem méltó!


Ezek után csodálkozik még valaki, hogy a Fidesz elbukta Újpestet és a Momentum nyert? A Fidesz semmit nem csinált, végig a Momentum szekerét tolta.


Megártott neki, hogy ennyit jár a kocsmájába a Kakukkba és alkohol iránti igényét már nem is leplezi? A Fidesz ezt hogy engedhette meg?



2019. nov. 9. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
:D - inkább no comment. De szerintem az Újpest drukkerekkel beszéld ezt meg:)
2019. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Nem szimpatikus nekem sem, hogy kedvenc színe a lila, ami a romák közt is népszerű.

Még néhány lehetséges ok amiért nem a fideszes botrányhős nyert:

-Árpád kórház bezárása és átalakítása hajléktalanszállóvá

-teleimportálta ukránokkal és külföldi migránsokkal Újpestet, gondolván hogy a város szélén majd nem keltenek feltűnést a tömegével megjelenő idegenek? Közben meg a migránsok ellen kampányolt a pártja

-az újpesti piac körüli visszásságok, botrányok, mutyi

- a kocsmájából megy haza, úgy ül a volán mögé. szereti a tintát, nem kicsit

- mindent a fociért tesz, hogy Miniszterlenök Úr előtt tetszelegjen

- agresszívan leüvölti a környezetét


Totál vállalhatatlan a figura, nem csoda hogy bukott. Borkai 2.0, a Fidesz szerintem örül hogy megszabadult ettől a figurától. Totál gáz a pali. Azt nem tudom hetero-e, vagy sem, de tényleg fura mikor férfiak lilába öltöznek. Az ott élőknek meg el kellett viselnie a hülyeségét, mert az egész várost undorító lilába öltöztette...

2019. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Szóval szerinted a momentumnak való kampányolás az, ha valaki újpesti létére az újpesti színt választja a plakátjaihoz? :D Szerintem neked árthatott meg valami.

És egyáltalán mi értelme van továbbra is megpróbálni lejáratni őt? Annyira félsz tőle, hogy a momentumos pasi a hozzá nem értése miatt nem tudja majd végigcsinálni az öt évét, hogy folyamatos Wintermantel-ellenes kampányra rendezkedtél be? :)

2019. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!