Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem tánogatták a Puskás...

Akik nem tánogatták a Puskás stadion felépítését (a falábú focistáknak) azok majd az AC/DC meg az Aerosmith stb. koncertekre sem akarnak kimenni majd ugye?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 15:09
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Így van
2019. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért nem támogattam, mert hülyeségnek tartom. Azért, mert túlárazták és a többszörösére drágult, mindez a mi adónkból. +Szerintem először a fontos, nélkülözhetetlen dolgokat kéne rendbe tenni, utána kéne a szórakozásra költeni..
2019. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Életemben nem voltam Budapesten koncerten, szóval a válaszom az, hogy természetesen nem akarok kimenni.
2019. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
15%

A japok 2szer ekkora penzbol epitettek eg, ugyanekkora stadiont az olimpiara.. Annyi hogy ott van futopalya, de az sem dragitja meg annyival, csak a palya szele es a lelato kezdete kozott van meg 15meter..


Biztos a japanok is elloptak a felet.

2019. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A koncerteket bánnám, mert jókat sefteltem a jegyekkel. Másrészt, a zenével a világból kilehet engem zavarni, olyan bot füleim vannak.

Mint írták, nem magával a stadionnal van a baj. Azzal, ahogy és amennyiért épült.

2019. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Egy kis egyszerű matek:

Hány teltházas koncert/meccs kell ahhoz, hogy megtérüljön a stadion ára (mondjuk 5000 ft-os átlag jegyárral számolva)? (Természetesen az üzemeltetési költségeket,takarítást stb levonva).

Évi 10 eseménnyel számolva hány év alatt térülne meg?

Hány év a várható élettartama?

Megtérül-e a várható élettartam alatt a stadion ára?

2019. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#4, az meg van, hogy az Japánban már páran lemondtak a korrupció felmerülése miatt?
2019. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

A Koncerteket meghagyom Lőlő-nek ő úgy is nagy gitáros.

[link]


Én földig rombolnám az összes stadiont.

Semmi más csak a rezsim jelképe az ellopott biliárdokkal. (Ja meg a kerítés a másik.)

Javaslom vigyék oda a nemlétező migránsokat és az összes fideszes együtt rettegjen csak írják ki a kapu főlé hogy elmegyógyintézet. Azt mindenikek legyen tv a szobájában ahol 0-24 meg a migráns 1 hogy mikor jön a következő karaván. (Ami persze soha nem ér ide, mert nem is létezik.)


További jó rettegést. Hozzon nektek a Gyuri virgácsot.

"Keresztények"aha a Borkai meg a prostijai Habony meg a kokainozás.... Szórjon nektek a Rogán havat a helikopterről.

2019. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A Puskás stadion még önmagában okés is és indokolt is volt, bár nem egészen úgy, ahogy lett, mert így egy tájseb; kár, hogy ilyen magas, mert rontja Budapest tájképét


A másik, hogy iszonyatosan túl lett árazva, normál áron elfogadható lett volna


HA - és inkább ezzel van a gond - nem épül mellette minden sarkon stadion. Egyszerűen nincs ennyi stadionra szükség.


Összesen 2-3 olyan sport- és szabadidőkomplexum, ami nem csak focira jó. Ha csak ennyi lenne, akkor talán még nem is lenne olyan veszteséges az a néhány stadion. Csak mert ilyen koncert nem minden nap, még csak nem is minden hétvégén van.


A többi stadion árát meg lehetett volna tömegsportra fordítani, tanuszodákra, fittparkokra, futópályákra, stb. akkor tényleg az emberek egészségét szolgálná, de így. És amióta a századrangu soroksári csapat rommá verte a Puskás Akadémia csapatát, bebizonyosodott, hogy a jó foci nem stadion és nem is pénzkérdés, sőt.

2019. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
te marha.nem a puskással van baj hanem a több tucat stadionnal ami feleslegesen épül.plusz állagmegóvás,plusz önkormányzati százmilliók a professzionális futballklubok fenntartására,ez az ami pénzkidobás,nem a nemzeti stadion.
2019. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!