Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit tennétek, ha...

Fideszesek! Mit tennétek, ha egy szeretett közeli hozzátartozótokról kiderülne hogy ellenzéki és utálja a fideszt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Általában a közeli, főleg szeretett hozzátartozókkal sűrűn beszél az ember és tisztában van a politikai hovatartozásukról, tehát nem nagyon szokott ilyen kiderülni csak úgy mint a villámcsapás.
2020. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyet nem ismerek, szóval csak elméletben tudom végiggondolni. Ha eddig nem derült ki, akkor valószínűleg az a csendes fajta, aki nem fogja elharapni a torkom és még beszélgetni is lehet vele politikáról. Nem lenne probléma köztünk.
2020. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

A fél családom ilyen. És? Nem egyik pillanatról a másikra derült ki, ismerjük egymást, tudtuk az első perctől.

Politikáról nem velük beszélgetek mert nem akarok veszekedést - ennyi.

2020. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Természetesen elfogadnám a balgaságát. Mindenkinek joga van butának lenni. Ettől függetlenül ugyanúgy szeretném az adott embert. Azért mert buta valaki még lehet jó és tisztességes ember.
2020. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Van ilyen. Nem szoktam a politikát szóba hozni, ha ő igen, rövid úton lehülyézem. De nincs ebből gond, nagyon szeretjük egymást.
2020. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Az itteni válaszokból van egy pár, ami tökéletesen tükrözi a fideszes “intelligenciát” :)
2020. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kérdező ez csak politika. Semmi jelentősége csaĺadon belül ennek. Nem ez dönt szeretem az illetőt vagy nem. Egyébként a szűkebb családban mindenki a fideszre szavaz így nincs személyes tapasztalat. Bővebb családban volt ilyenből konfliktus . De az nem normális dol9g.
2020. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Molyember ***** válasza:
55%
Én a másik oldalon állok. Nincs egyetlen fideszes se a családomban, se a munkatársaim, se a barátaim között, egyetlen régi, gyerekkori barátot kivéve. Na, ő nem beszél velem. :D
2020. jan. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
8; "Na, ő nem beszél velem. :D" Na, ilyen nekem is van, ő azóta is azt hiszi, hogy a politikai véleménye miatt tiltottam le a facebookon, de valójában azért, mert mindenhez primitív hangon és primitív helyesírással szólt hozzá. Az ilyen ismerős nekem nem hiányzik.
2020. jan. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én abból már kinőttem, hogy ráerőszakoljam a politikai nézeteimet bárkire is a családban... mindenki maradjon meg saját meggyőződésében, és legfőképpen nem szabad ebből családi viszályt szítani.
2020. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!