Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a vírus teszt kimutatja...

Ha a vírus teszt kimutatja hogy valaki járványügyileg nem tényező már akkor miért nem írják le hogy ő mehet?

Figyelt kérdés

Úgy értem a korlátozás miatt. Ha pl valakin már átment a vírus és nem tud már másokat fertőzni, akkor miért nem írják le hogy ő mehet ha magánál tartja az igazoló lapot az eredményről.


Tudom hogy nincs ilyen és mindenkire egyformán vonatkozik. Csak erre szeretnék választ kapni.


2020. ápr. 8. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem én már fertőzött voltam/vagyok.


Mert kb 10 évben 1x vagyok beteg.

És most kb 3 napig beteg voltam.


Még a vírusok is elpusztulnak bennem.


Senkit se érdekel a gyenge emberek meghalnak, enyi.

2020. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

De tud fertőzni.

Mászkál, ki tudja mihez ér hozzá, ami fertőzött. Aztán hazamegy vagy meglátogatja a családját, barátait, ott hozzáér vmihez, aztán arról megfertőződnek.

2020. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

"A friss analízis egyelőre a medRxiv weboldalán elérhető, így az eredmények csak előzetesek. Ezek alapján a koronavírus:


a levegőben 3 óráig,

rézfelületen 4 óráig,

kartonpapíron 24 óráig,

műanyagon és rozsdamentes acélon 2-3 napig tud aktívnak maradni"



Attól, hogy te már nem lehetsz beteg, még hordozhatod. Megérintesz egy már fertőzött dolgot aztán elviszed egy másik helyre.

2020. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Feltételezzük, hogy te már túl vagy rajta. Még nem tudni, hogy csak egyszer lehet-e elkapni, lehet, hogy többször.

De ha csak egyszer is, mész az utcán, biztonságérzeted van, mert már tudod, hogy túl vagy rajta, mindent fogdosol, kezet nem mosol, mert minek, és ha megfogsz valamit, ami fertőző, aztán megfogsz valamit, ami nem, máris fertőző lesz az is, így elvitted egy tüsszentés nélkül is oda a vírust, ahol korábban nem volt. Egy országot sterilre csutakolni nem lehet, de egy kijárási tilalommal, korlátozással erősen lehet korlátozni a fertőzést, hiszen ha nincs újrafertőzés, néhány nap alatt maguktól is kipusztulnak a vírusok.


Tehát ezért kellene, hogy az is otthon maradjon, aki már túl van rajta. Persze ez csak elmélet, hiszen az 1-2 hét tényleg akkor működne, ha 100%-ig mindenki otthon maradna, még boltba se menne,

2020. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mert kb 10 évben 1x vagyok beteg.


És most kb 3 napig beteg voltam."


Vírusfertőzésnél az nem folyik le 3 nap alatt.

2020. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy fertőz mint egy kilincs. Megfog egy fertőzött tárgyat, aztán egy másikat és terjeszti.
2020. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert akkor mindenki rohanna tesztelni, az emberek nagy többsége negatív lenne, úgy pedig nem lehetne elérni a hatalom által kívánt gazdasági válságot.
2020. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vírusfertőzésnél az nem folyik le 3 nap alatt."


Van olyan aki észre se veszi a fertőzést.

2020. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam hogy a tesztek nem alkalmasak covid19 re csak annyit mutatnak ki hogy koronavírus van e benned.
2020. ápr. 9. 12:52
 10/10 anonim ***** válasza:

"Van olyan aki észre se veszi a fertőzést."


Valóban van ilyen de te nem ezt írtad.

2020. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!