Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora növekedésre kell...

Mekkora növekedésre kell számítani a halálozások és fertőzések terén a korlátozások enyhítése következtében?

Figyelt kérdés
Most is tucatnyi ember hal meg naponta és több százan fertőződnek meg (már akiket teszteltek, nyilván a tényleges érték jóval nagyobb), ráadásul az emberek most sem veszik komolyan a dolgot. Mi lesz itt ha jövő héten feloldják a korlátozásokat? ismét mennek majd bulizni a fiatalok, utazni a pénzesek, egyértelmű hogy elszabadul a káosz, vannak már előrejelzések hogy mekkora lesz az ugrás a fertőzésekben az első napokban, hetekben? Mire kell készülni az embernek?

2020. ápr. 24. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tök mind1. Egyszer úgyis át kell esnie mindenkinek az adott kórokozón, mivel minden arra vall, hogy ez fél éveként megújuló járvány lesz.

A természet intett nekünk. Aki vén és gyenge azt elviszi a covid, aki erős az túléli. Mi emberek kevesek vagyunk, hogy felülírjuk a természet törvényeit, így hát kár erőlködni. Az Istenek már most is jót röhögnek rajtunk felülről, hogy mennyire vergődünk.

2020. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen nem fogják feloldani, bulizni, utazgatni még nem lehet.
2020. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lehetne már utazni.

Nyilván nem ész nélkül tömegbe. Viszont egyedül engem még nem szóltak meg.

Nyilván mentem boltba hiszen az a lényeg hogy boltba menj.

2020. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem hiszem,hogy valaki meg tudja neked jósolni.

Ellenben ez nem fog eltűnni ,hiába húznák tovább ezt a "korlátozást" . Ami igazából csak abban korlátoz,hogy pénzt keressél ,dolgozzál . Vírus szempontjából egy semmi nem volt ez , mehettél eddig is ahová akartál ..

2020. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom a legújabb intézkedéseket de szerintem nem oldják fel olyan könnyen remélem még marad ameddig kell.
2020. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mar tobb mint 6 hete tart ez a hercehurca ... arra szamitanak, hogy kozben szep csendben mar jo sokan atestek a betegsegen es eszre sem vettek, tehat mar olyan magas immunitasban biznak, hogy mar nem lesz sok megbetegedes, igaz ettol meg mindenki fertozget ugyan ugy, ezert kell majd most fokozottabban betartani az egymasra odafigyelest.

Beindul az elet, de maradnak a kulonbozo szabalyok!

2020. ápr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen időszak alatt? Éves bázison szerintem még negatív is lehet (Most a tavalyi éves kommulált halálozási szám alatt vagyunk) a halálozási számok változása. 1-2 hónapos távon lehetséges, hogy lesz benne egy kiugrás, meghalnak, akik idén amúgy is meghaltak volna, de a későbbi számokat csökkenteni fogják. Olyan ez, mint az elhatásrolások a könyvelésben.
2020. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Viktor megmondta, hogy május 3-án tetőzés lesz, ezért a számoknak utána csökkennie KELL. Legalábbis a statisztikában.
2020. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

"Most is tucatnyi ember hal meg naponta"


igen, például akiket a hiszti miatt hazazavartak a kórházakból, vagy éppnem jutnak megfelelő orvosi ellátáshoz, mert most mindenki a kínai náthára gerjed, de azokat is hozzávehetjük, akik szimplán éhen haltak

2020. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 valaki : ***** válasza:
100%
Napi több száz egyetlen egyszer volt, 210 (kettő-száz az már "többnek" nevezhető). Ilyen 60-80-90 az általános, néha 100+. Az meg hogy igazából mennyi van, az jó kérdés, tippelni se nagyon lehet. Max a hozzáértők valamiből tippelnek. Azt nem tudom, a feloldások után elszabadul-e a pokol, de fogadjuk el, hogy jelenleg ez nem egy vészes helyzet a többi országhoz képest. Remélem feloldás után se lesz rosszabb.
2020. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!