Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a különbség a TASz meg a...

Mi a különbség a TASz meg a Helsinki biztottság munkája / céljai között?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 10:55
 1/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

A Magyar Helsinki Bizottság civil jogvédő szervezet, közhasznú egyesület, amely az emberi méltóságot védelmezi a jog és nyilvánosság eszközével. Segítséget nyújtunk menekülőknek, fogvatartottaknak és hatósági erőszak áldozatainak.


A Társaság a Szabadságjogokért fő célkitűzése, hogy az Alkotmányban és a nemzetközi egyezményekben deklarált alapvető jogok és jogelvek érvényesüljenek Magyarországon. Tevékenységünket olyan jogterületekre összpontosítjuk, ahol gyakoriak a jogsértések, és az áldozatok különösen kiszolgáltatott helyzetben vannak.

2020. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
NinCseN KÜlöNBsÉG, Mind A kEtTŐ sORos ÁltAL pÉnzELt ÁlcIVIL szeRVeZet!!444!4!4!!4!!
2020. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy semmi probléma nem lenne ezekkel a szervezetekkel, még akkor sem, ha Soros pénze van mögöttük, ha nem politizálnának.

De nyilvánvalóan a fő feladatuk nem a jogvédés, hanem hogy egyfajta politikai irányvonalat terítsenek.

2020. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy múltkor írtam nekik egy levelet, hogy miért nem foglalkoznak Niedermüller Péter fehér gyűlölő kijelentésével, de nem jött válasz.
2020. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Semmi, mindkettő a felforgatást csinálja.
2020. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Elméletileg kB amit az #1 írt gyakorlatilag semmi mindkettő ultrahiperliberális globalista migráció és LMBTQ párti család és nemzetellenes és asszem Oroszországból ki vannak tiltva már amelyik régebben jelen volt ott.

Te már több országból olvastam hogy tervezgetik az ilyen szervezetek betiltását

2020. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Te már több országból olvastam hogy tervezgetik az ilyen szervezetek betiltását"


Illiberális és diktatórikus országokban?

2020. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül és van ahol csak petíciót indítottak az adott ország valamely vidéki tartományában amiből aztán semmi nem lett kB ilyenekre kell gondolni
2020. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlenül és van ahol csak petíciót indítottak az adott ország valamely vidéki tartományában amiből aztán semmi nem lett kB ilyenekre kell gondolni"


Akkor nem szóltam, ilyenekről én is hallottam, elnézést.

2020. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pl ha jól emlékszem akkor Kanada és Saskatchewan tartomány ahol pár favágón és farmeron kívül alig laknak
2020. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!