Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Vonáról és a...

DTR42 kérdése:

Mit gondoltok Vonáról és a Második Reformkor Alapítványról?

Figyelt kérdés

Én az alapítványt, mivel tetszik az elképzelés, hogy egy újféle, értelmesebb társadalmat alakítunk ki kis hazánkban, támogatom havi 10 euróval.

Vona Gábor is korrekt ember szerintem, és ért a politikához.

Ti mit gondoltok? Támogatnátok az alapítványt?



2020. jún. 7. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Széchenyi nem azért volt az első reformkor vezetője, mivel az akart lenni. Nem hirdette nagy arccal, hogy ő most el fogja hozni az új kort. Egyszerűen csak dolgozott és gyarapította az országot. Csak a történészek mondták később rá, hogy ő a legnagyobb magyar, hogy ő volt az első reformkor vezéralakja.
2020. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vona Gábor annyira ért a politikához, hogy a korábbi pártját annak vezetőjeként a megsemmisülés szélére vitte, ami már a hattyúdalát énekli erőtlenül. Az a párt nem finomított (az egyébként valóban szélsőséges és már-már polgárpukkasztó) ideológiáján, hanem teljes egészében megtagadta azt. Egy ilyen fordulatot évtizedek alatt végre lehetne hajtani, úgy fel se tűnne, de egy-két év alatt nem tűnik hozzáértésnek.
2020. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Minek lovagoltok meg ezen a teman? Nem mindegy milyen volt?

Ha jol tudom addig mindenkiz az zavart hogy szelsoseges most meg az hianyzik hogy nem az?

Ez legalabb olyan mint amit a media irkalt rola, hogy hibaztatta amiert nem tudta levaltani a fideszt.

Mikozben meg ott vagtak ahol ertek amikor kampanyolt.

Annyira undorito sunyi dolog!

De engem nem erdekel nyugi nem vagyok jobbikos meg semmi!!!

Csak egy adozo allampolgar!

2020. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3., Azért bocs, de ne beszélj félre

Igenis felelőssége van abban, hogy 2/3-ot kapott a Fidesz, mivel nem volt hajlandó az egyéni körzetekben egyeztetni, és a választás OTT dőlt el. Egyszerű választási matek, hogy a 2/3 semmiképpen nem lett volna meg, de még a fidesz győzelem is necces lett volna.

És mindezt miért? Mert akkora k.szott nagy arca volt, hogy azt hirdette, hogy Ő egyedül fog kormányt alakítani (hahaha) sőt, egy időben azt is mondta, hogy nem csak sima kormányzásra készül, hanem 2/3-ra.

Na, ezek után, légyszíves, mellőzd ezt a "jajj, szegény Vona, Ő semmiről nem tehetett" című bullshitet.

2020. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdésre válaszolva. Semmit, bújtatott munkanélküli, és szereplés-mániás. Most őszintén, szerinted így működik a reformkor, hogy youtube videokat rak föl a netre, ráadásul olyan témákról, amikről külön-külön mások, sokkal mélyebben beszélnek írnak, pl újságírók. Ez sima vloggerkedés.

Ezen kívül visszataszító ez az arcoskodás, hogy Ő reformerekhez hasonlítja magát, és fölruházza magát egy ilyen szerepkörrel. Nincs reformkor. Attól, hogy leforgat videokat rapperekkel, dorgosokról, meg beszélget ásványvizet iszogatva nincs semmiféle reformkor. Az elmúlt. Egyébként pedig értelmezhetetlen, hogy valaki, aki nincs ott a törvényhozásban, és nem is szándékozik oda visszamenni, törvényjavaslatokat ad be. AKkor holnap mindenki youtube-on adhatja be a törvényjavaslatokat? Aztaku

2020. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!