Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum azért ilyen erős...

A Momentum azért ilyen erős mert a nézeteikkel ilyen sokan azonosulnak, vagy csak azért mert a másik 2 komolyabban vehető ellenzék párt (DK, Jobbik) még náluk is sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Momentum erős? :D
2020. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

"a nézeteikkel ilyen sokan azonosulnak,"


Hogyne! persze! naná! miazhogy! ....stb! :))))

2020. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A Momentumot " sokan" azért választják, mert "ők még nem voltak hatalmon"... Ezt szimpatizánsaiktól hallottam.

Az más kérdés, hogy igazából semmit nem is tudnak róluk (???😮😮)...

Hát szerintem nem egy okos hozzáállás.

2020. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért ilyen erős, mert szivárványos a lelkük a drágaságaimnak!
2020. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Abszolút nem erős! Egy nevetséges, de annál alattomosabb törpepárt.
2020. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Azért ilyen "erős", mert semmiről semmit se gondolnak, elég PH semlegesek és a régi nagy pártokat főleg a fiatalok eléggé elutasítják így ők nyitottak az új alternatívák felé.


A momentumnak most jön majd az erőpróba, hogy vannak polgármestereik, ha tudnak valami pluszt felmutatni akkor erősödhetnek ha nem akkor meg valószínű szép lassan az LMP sorsára fognak jutni ha a társadalom számára is kiderül, hogy ők se fogják megváltani a világot.

2020. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
A liberálmarxista szalonellenzékre csak azok szavaznak, akiknek mindegy, csak ne a Fidesz legyen, és nem tűnik fel nekik, hogy ezek is a Fidesz szekerét tolják. Ezen a tömbön belül pedig még talán a Momentum a legkevésbé vállalhatatlan.
2020. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
További jelzőket nem tudsz, vagy nem jutnak eszedbe? Segítek, ha kell...
2020. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a hitelességük és fiatal(os)ságuk a legvonzóbb bennük.


Én szavaztam már a hányadék fideszre is (sajnos, 2010-ben), meg más ellenzéki erőkre is, de a Momentum minden eddiginél normálisabb és hitelesebb párt.


Az ideológiájukkal (liberalizmus) nem értek mindenben egyet, sokkal közelebb áll hozzám az LMP ideológiája (a zöld, globalizációkritikus, ökotudatos gondolkodás), de a politikához az is kell, hogy lendületet és erőt is tudjon mutatni egy párt.


Az LMP sajnos elhiteltelenedett, a saját etikai bizottsága lefejezte a pártot, az elnökei lemondtak, stb.


Plusz ott is idősödik a banda...


Nekem személy szerint elég volt az ex-MSZMP-s, ex-KISZ-es, ex-ügynök, poszt- és neokommunistákból, a korrupt, kleptokrata kormányokból, Gyurcsányból, orbánból, mindenikből.


Ideje lenne, hogy a JÖVŐ generációk vegyék a kezükbe a kormánypálcát, a fidesz-MSZP(+DK)-SZDSZ-MDF-KDNP tengely szépen megmutatta az elmúlt 30 évben, mire képes...

2020. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!