Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért is vetik meg az emberek...

Azért is vetik meg az emberek Hajdú Petit mert mielőtt kiderültek a simlis ügyei Mészáros Lőrinc Úrhoz és nejéhez kezdett dörgölőzni hogy a védelmüket élvezze? Bár sose volt szimpatikus a fazon. Nem véletlen hagyta ott a Sarkas Kata sem.

Figyelt kérdés

Nagyképű beképzelt volt ez a fószer mindig is.

[link]



#Estifrizbi #Sarkaskata #Hajdupeter
2020. júl. 4. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy időszak, amikor munkából hazafelé radióztam, mert találtam abban az idősávban egy hallgatható műsort. Aztán egyik nap valami egészen mást hallottam. Csak pislogtam, hogy mi ez az igénytelen sz@r. Ez volt a Frizbi. Itt indult Hajdó Péter karrierje. Érthetelen volt, hogy egy jó műsort miért cseréltek le egy sokkal gyengébbre. Hajdú Péter persze úgy szólalt meg, mintha valami nagyon jó műsort produkált volna. És ahelyett, hogy a műsor megbukott volna, átment a TV-re.


Később érthető lett a siker: Tornóczky "És ezt így hogy?" Anitával (Medgyessy Péter nevelt lánya) volt közös cége. Hajdú Péter mindig tudta, hová kell dörgölőzni.


Én azért vetem meg, mert mielőtt megtudtam volna, hogy milyen kapcsolatai vannak, akkor az azt kérdeztem, hogy: Ki dugja Hajdú Pétert? Mert a teljesítménye alapján nem megérdemelt a sikeressége. Az első műsorával is nála sokkal értelmesebbeket tiport el.

2020. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura volt nekem is ezen személy évek óta, mert gumiarccal beszélt szinte mindig a műsoraiban monoton stílusban, érződött, hogy "Én vagyok a sztár" viselkedése van mindenkivel szemben. Na meg ez a szélkakas viselkedés?: "Egyszer ezt gondolom, de valójában a másik oldalnak hajtom a szelet". Durván nyomja a pali, az tuti.
2020. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mészáros Lőrinc Úrhoz és nejéhez kezdett dörgölőzni"


Nem hinném, hogy bi-sex lenne! :)

2020. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!