Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Index valóban független,...

Az Index valóban független, csak nekem van olyan érzésem, hogy kormányellenes és balra húz?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 15:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
46%

Ez a független szót én nem igazán értem...

Ők nem mennek el szavazni?

Nekem semmi bajom nem lenne, ha kimondanák azt, hogy igen mi baloldaliak vagyunk, az is része a politikának és része is van egy demokráciában, de most azt lehet látni, hogy van a jobboldal, és vannak a függetlenek XD.

2020. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%
Vidd el szerelőhöz! :D
2020. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%
a "független" kijelentést mindig úgy kell megvizsgálni, "na de mitől független" :D
2020. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 tgt ***** válasza:
89%
A független azt jelenti, hogy nem függ semmilyen párttól, kormánytól vagy politikai szervezettől. Ettől még lehet értékrendje.
2020. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
17%
hát van neki 4, már ha a ballipsi értékrendet tradicionális értelemben értékrendnek lehet nevezni
2020. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
28%
A független, objektív, meg ilyen jelzők a liberálisok sajátja. Akik azt hiszik, nem előítéletesek, nem rasszisták, progresszívek, számukra mindenki egyenlő, stb. Csak ebből végül az lesz, hogy megvetik a nemzetet és primitív bevándorlókat fogadnak be, majd csodálkoznak, hogy megnő a bűnözés... Az ovisok genderista felvilágosításáról, a "rasszista" rendőrség megszüntetéséről és sok másról nem beszélve.
2020. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
62%

Akik szerint az Index balra húz, az vagy nem tud olvasni, vagy tud olvasni, de nem tudja értelmezni amit olvas (vagyis funkcionális analfabéta), vagy még csak egy kisgyerek, aki csak okoskodik a politikában, és fogalma sincs a 2010 előtti időkről, vagy simán csak hazudik.


Az Index 2002-2010 között olyan szinten ütötte az akkori kormányt, hogy arra szavak sincsenek. Én már akkor is politikával foglalkoztam, még pedig hivatásszerűen, emlékszem több olyan baloldali fórumra, rendezvényre, ahol elhangzott az a mondat, hogy "- Remélem nincs a teremben Indexes újságíró!". Csak hát ilyenek ezek az (ál)konzervatívok (A fidesz mint konzervatív, szegény igazi konzervatívok! :( ), ezeket már mind elfelejtették, és amikor az Index előveszi a baloldali kormányzást fényévekkel meghaladó fideszes disznóságokat, akkor rögtön "- Balliberális médiatúlsúly!"-t kiáltanak.


Az itt leírtakat százhuszonnyolc cikkel alá tudom támasztani ha kell, de egyelőre legyen csak egy, 2019. októberből:



[link]

2020. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
71%
A Fidesznek és a házi médiájának éppen az a baja az Indexel, hogy független, és nem csak azt írják le, amit a pártközpont súg. Emiatt már balliberálisnak gondolják, elvégre nem csak a csodálatos Fideszről és a hazaáruló ellenzéki pártokról ír.
2020. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
60%
Vesszen az index és éljen Felcsút Géniusza!
2020. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
43%
Azért erősen nem független az Index, mint ahogy semmilyen magyar hírportál sem. Ha nem is közvetetten függ valamelyik párttól, de a szerkesztők férre húzzák a cikkeket.
2020. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!